Kolejny niewybuch w Kolnie. Tym razem obyło się bez ewakuacji mieszkańców [ZDJĘCIA]

2022-08-25 11:52

Operator koparki na skrzyżowaniu ulic w Kolnie wydobył kolejny niewybuch. Tym razem udało się go zabrać bez ewakuacji mieszkańców.

Kolejny niewybuch został znaleziony przez operatora koparki w rejonie skrzyżowania ulic Konstytucji 3-go maja i Sobieskiego w Kolnie. Nastąpiło to podczas wykonywania prac remontowych drogi.

Przypominamy, że to nie pierwszy taki przypadek w Kolnie. W poniedziałek znaleziono pierwsze miny i były one zabezpieczane przez policją przez całą noc. Kolejnego dnia zarządzono ewakuację mieszkańców i dopiero wtedy saperzy wyjęli pięć niewybuchów.

CZYTAJ TAKŻE: Trwa ewakuacja mieszkańców Kolna! Znaleziono niewybuchy z II wojny światowej [ZDJĘCIA]

W środę 25 sierpnia z samego rana policja poinformowała o kolejnym znalezionym niewybuchu. Na szczęście do jego podjęcia nie trzeba było zarządzać ewakuacji mieszkańców z okolic skrzyżowania ulic Konstytucji 3-go maja i Sobieskiego w Kolnie.

O godz. 10.00 niewybuch został podjęty przez saperów.

Woda zniszczyła groby

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE