Kolejny furiat z Suwałk niszczył zaparkowane samochody [ZDJĘCIA]

2021-10-12 13:02
Suwałki. 30-latek niszczył zaparkowane samochody
Autor: KMP Suwałki Suwałki. 30-latek niszczył zaparkowane samochody

Suwalscy policjanci zatrzymali 30-latka, który uszkodził 3 samochody, zaparkowane na Osiedlu Północ w Suwałkach. Karoserię dwóch aut mężczyzna porysował kluczem, a w trzeci rzucił kubkiem.

W minioną niedzielę wczesnym rankiem dyżurny suwalskiej komendy został powiadomiony o uszkodzeniu samochodów zaparkowanych na Osiedlu Północ w Suwałkach. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia ustalili, że samochody uszkodził młody mężczyzna, który z balkonu rzucił kubkiem. Przedmiot uderzył w bmw, uszkadzając lusterko i karoserię. Mężczyzna wcześniej porysował kluczem dwa inne samochody. Właściciele pojazdów oszacowali straty na około 2000 złotych.

Czytaj też: Suwałki. Furiat zrzucał MEBLE na zaparkowane samochody [ZDJĘCIA]

Policjanci zatrzymali 30-latka w jego mieszkaniu. Był pijany, a badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

W poniedziałek mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia w warunkach recydywy. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności, jednak w warunkach recydywy może być ona zwiększona o połowę.

Daria zaśpiewała pierwszy raz Paranoia! Zapowiedź premiery w ESKA Live
Furiat z Suwałk niszczył zaparkowane samochody
Autor: KMP Suwałki Furiat z Suwałk niszczył zaparkowane samochody
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE