Kolejne akcje wspierające dr Karola Szafranka

2020-02-13 7:05 Ewelina Weronika Worobiej
dr Karol Szafranek
Autor: archiwum prywatne

Wydarzeń będzie kilka, odbędzie się m.in. kiermasz smakołyków i loteria fantowa. Będzie można także zwiedzić Centrum Symulacji Medycznej, które organizuje Dni Otwarte.

Pieniądze zebrane podczas wydarzeń zostaną przekazany na leczenie dr Karola Szafranka, kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UMB, który zmaga się z nowotworem złośliwym mózgu.

Dni Otwarte CSM odbędą się w dniach od 17 lutego do 28 lutego. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie minimum 10 zł na oficjalnej stronie internetowej zbiórki (https://zrzutka.pl/juvtyt). Odbędą się również warsztaty stomatologiczne “Pierwsze kroki z mikroskopem stomatologicznym”.

Kiermasz ciast i zabawa fantowa odbędzie się 25 lutego, w czterech lokalizacjach: Pałac Branickich, Collegium Universum, Euroregionalne Centrum Farmacji, Wydział Nauk o Zdrowiu. Można włączyć się do akcji. Osoby chcące wspomóc akcję fantami lub deklaracją upieczenia ciasta proszone są o kontakt z Biurem Promocji i Rekrutacji. Fanty można przynosić do Biura Promocji i Rekrutacji- lewe skrzydło Pałacu Branickich, parter.

Przygotowano także Charytatywny Maraton Salsation. Wydarzenie odbędzie się 11 marca o godzinie 19:00, w hali sportowej UMB (ul. Wołodyjowskiego 1). Salsation to połączenie treningu funkcjonalnego i tańca, są to zajęcia przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Maraton poprowadzą licencjonowani instruktorzy Salsation- Agnieszka Chwiedosik, Aaron Karczewski oraz Marta Jemielity. Cegiełki są rozprowadzane przez Doktorantów w Zakładzie Bromatologii UMB, będą też dostępne na kiermaszu ciast w dniu 25.02.2020. Po maratonie odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród.