Knyszyn. Zderzenie citroena z peugeotem. Ranne trzy osoby [ZDJĘCIA]

2020-12-14 7:48

Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 671. W niedzielę, 14 grudnia, zderzyły się tam ze sobą dwa samochody osobowe marek peugeot i citroen. W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. Strażacy z Knyszyna zabezpieczali miejsce wypadku oraz udzielali pomocy poszkodowanym osobom.

13 grudnia o godzinie 10.59 strażacy z OSP w Knyszynie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 671 w Knyszynie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w wypadku udział biorą dwa pojazdy: citroen oraz peugeot. W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane, a jedna osoba wymagała hospitalizacji. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, udzieleniu KPP osobom poszkodowanym, odłączeniu akumulatorów w samochodach i kierowaniu ruchem. Na czas akcji droga była całkowicie zablokowana. Działania strażaków zakończyły się o godzinie 13.

Zdjęcia: OSP Knyszyn, Łukasz Rutkowski - fotografia ratownicza

Wypadek awionetki koło Kozienic
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE