Marta Dobecka. Kim jest znana partnerka Dawida Podsiadło?

2020-10-07 8:49

Media obiegła informacja, że Dawid Podsiadło ma nową dziewczynę. Tę parę na pewno widziałeś ich razem w telewizji lub internecie. Zastanawiałeś się, kim naprawdę jest znana partnerka Dawida? Przekonaj się!

Groby mistrzów dubbingu. Ikony polskich dobranocek i filmów dla dzieci. Niezapomniani

Marta Dobecka prywatnie - wiek, dubbing, mąż

Dawida Podsiadło nikomu przedstawiać nie trzeba. Rozpoznawalna jest również jego partnerka z reklamy banku Credit Agricole - Kasia Nowak, czyli głos rozsądku, który naprowadza rozkojarzonego artystę na właściwe tory. Kim naprawdę jest właścicielka uroczego uśmiechu partnerująca znanemu muzykowi?

Należy on do Marty Dobeckiej. Pani Kasia to jej alter ego, dla której - jak sama twierdzi - wskakuje w białą koszulę i biznesowy strój, a to bardzo rzadko się jej zdarza. Kasia Nowak to jedna z wielu ról, w które się już wcieliła, a oprócz wizerunku użycza również głosu. Działa też aktywnie w mediach społecznościowych. Co jeszcze wiadomo o partnerce Dawida Podsiadło z telewizji?

Marta Dobecka. Kim jest znana partnerka Dawida Podsiadło?

Marta Dobecka to aktorka filmowa i teatralna. Urodziła się w 1985 roku w Wysokiem Mazowieckiem. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. W swoim dorobku ma szereg ról telewizyjnych i filmowych. Występowała m.in. w 4. sezonie serialu Magda M. (gdzie wcieliła się w rolę Kingi Szymków, młodej właścicielki pensjonatu, która pragnie rozkochać w sobie Piotra.), Rodzinie zastępczej, Brzyduli, M jak miłość, Barwach szczęścia, Prawie Agaty, Wmiksowani.pl, Komisarzu Alexie czy też Ojcu Mateuszu. W latach 2011-2015 grała w Barwach Szczęścia.

Pani Marta Dobecka jest także aktorką dubbingową. Jej głos można usłyszeć w takich produkcjach, jak

  • Uniwersytet potworny,
  • Niesamowity Spider-Man 2,
  • Czarownica Emma, Piotruś.
  • Wyprawa do Nibylandii,
  • Hotel Transylwania 2,
  • Ant-Man
  • Angry Birds.

Największą rozpoznawalność przyniósł Podlasiance cykl reklam banku Credit Agricole. Występuje w nim u boku Dawida Podsiadło. Martę Dobecką można śledzić na Facebooku oraz Instagramie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE