Karwowo. Kurier nie dotarł z przesyłką. Z iveco posypały się paczki [ZDJĘCIA]

2020-12-15 13:13

Powiat kolneński. Na drodze krajowej nr 61 doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu kurierskiego. Z iveco, które wpadło do przydrożnego rowu, posypała się część paczek, a także wyciekł olej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 14 grudnia. O godzinie 19.14 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kolnie wpłynęła informacja o wypadku samochodu ciężarowego na drodze krajowej 61 w okolicy miejscowości Karwowo.

Karwowo. Wypadek kuriera. Iveco wpadło do rowu

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kierujący samochodem ciężarowym marki IVECO z naczepą skrzyniową, przewożący przesyłki kurierskie (sprzęt elektroniczny, części samochodowe), znajdował się w rowie poza pasem drogi. Samochód stał z przechyloną na prawy bok naczepą, z której częściowo wysypał się ładunek.

Kierujący samodzielnie opuścił pojazd i nie zgłaszał żadnych urazów i dolegliwości związanych ze zdarzeniem. Na miejsce zdarzenia dotarły policja i pogotowie ratunkowe, które przebadało kierującego pojazdem.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, wyłączeniu jednego pasa drogi z ruchu, na którym znajdowały się pojazdy ratownicze, kierowaniu ruchem i odłączeniu akumulatorów w pojeździe. W trakcie działań stwierdzili, że jeden ze zbiorników został uszkodzony i sączył się z niego olej napędowy. Strażacy zapobiegli jego dalszemu wylewaniu się.

W działaniach udział brały: 2 zastępy z JRG Kolno, 2 zastępy z OSP KSRG Stawiski oraz 1 zastęp ratownictwa chemiczno-ekologicznego z JRG Łomża.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE