Pogoda 2020

i

Autor: Pixabay.com

Jaka będzie pogoda w połowie września? Lato jeszcze nie odpuszcza. Prognoza pogody [14.09]

2020-09-14 13:03

Pierwsza połowa września już za nami. Ten tydzień będzie słoneczny i ciepły, przynajmniej przez pierwsze klika dni. Jaka będzie pogoda w tym tygodniu? Jaka będzie temperatura powietrza w Białymstoku? Sprawdź na Eska Białystok!

Zbliża się tydzień, w którym wrzesień pokaże nam swoje dwie twarze - tę ciepłą - letnią oraz zdecydowanie chłodniejszą, jesienną. Pierwsze trzy dni tego tygodnia będą bardzo ciepłe, a nawet upalne, jednak od czwartku nastąpi znaczne ochłodzenie.

Od poniedziałku możemy liczyć na ciepłe dni - temperatura maksymalna wyniesie od 19°C na północnym wschodzie do nawet 30°C lokalnie na południowym zachodzie. We wtorek i środę cieplej zrobi się również na północnym wschodzie, gdzie w najcieplejszym momencie dnia będzie około 24°C.

W czwartek czeka nas zmiana pogody.

W drugiej połowie tygodnia przez Polskę z północnego zachodu na południowy wschód przemieści się chłodny front atmosferyczny. Będzie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu, a gdzieniegdzie pojawią się burze z porywami wiatru do 65 km/h. 

Weekend będzie słoneczny, ale niestety chłodny. Temperatura minimalna od 3°C do 8°C, a maksymalna od 15°C do 20°C. 

ESKA XD #001
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE