Jak mieszka Tomasz Oświeciński? Tak naprawdę żyje Strachu z Pitbulla [ZDJĘCIA]

2020-09-28 13:57 natu

Aktor stał się sławny głównie dzięki występom w filmach Patryka Vegi. Najpopularniejszą rolą pochodzącego z Białegostoku aktora jest Strachu z Pitbulla. Jak mieszka i żyje naprawdę Tomasz Oświeciński? Sprawdziliśmy!

Andrzej Kostyra VIDEOBLOG: Szpilka zaatakował Oświecińskiego na KSW 41. Straciłem do niego serce i cierpliwość!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tomasz Oświeciński – kim jest Strachu z Pitbulla?

Tomasz Oświeciński to aktor, trener personalny i zawodnik MMA. Urodził się w 1973 roku w Białymstoku, trenował judo i kulturystykę. W rodzinnym mieście pracował głównie na bramkach dyskotek, jednak najwięcej kontrowersji wywołały fakty związane z jego kryminalną przeszłością.

Zobacz też: Tomasz Oświeciński trafił do więzienia?

Oświeciński miał współpracować ze zorganizowaną grupą przestępcza. Zarzut takiego działania usłyszał w 1999 roku po zeznaniach świadka koronnego o ps. "Żaba".

W grudniu 2017 tuż przed debiutancką walką Oświecińskiego w federacji KSW Andrzej "Żurom" Żuromski w ramach akcji „Stop Pomówieniom” opublikował zeznania aktora, zgodnie z którymi po zatrzymaniu współpracował on z policją. Aktora skrytykowali za to m.in. Artur Szpilka czy raper Toony.

Tomasz Oświeciński ratuje konie skazane na śmierć. "Nie zostało wiele czasu"

Jak mieszka i żyje Tomasz Oświeciński?

Od wielu lat aktor nie mieszka już w Białymstoku, ale w Warszawie i z rodzinnym miastem ma obecnie mało wspólnego. To w stolicy rozwinął skrzydła, występując jako aktor, a od 2017 jako zawodnik KSW. Tomasz Oświeciński  najmocniej kojarzony jest z występów w filmach Patryka Vegi – głównie w nowej wersji Pitbulla, gdzie wcielił się w rolę Marcina Opałki ps. Strachu.

Popularność aktora z roku na rok rosła, a on sam wszedł do grona celebrytów. Oprócz występów w filmach czy w oktagonie wziął udział w edycji takich programów, jak Taniec z Gwiazdami, Top Chef. Gwiazdy od kuchni czy Agent.

Jak żyje i jak mieszka Tomasz Oświeciński? W mediach społecznościowych aktor od czasu do czasu publikuje zdjęcia ze swojego mieszkania. Imponujące wrażenie robi szczególnie salon. Co jeszcze odsłania przed fanami?

Sprawdźcie sami! Możecie to zrobić w galerii zdjęć. Wystarczy kliknąć zdjęcie główne na początku artykułu lub to pod spodem.