Jagiellonia z Lechem w końcu się przełamie? "Przeciwnik będzie bardzo silny"

2020-02-28 10:27
Jaga czeka na Lecha
Autor: Paweł Jakubowski

"To ostatni moment na przełamanie" - mówi trener Jagiellonii Białystok Iwajło Petew przed dzisiejszym (28.02) meczem z Lechem Poznań.

28 lutego, w piątek wieczorem, na stadionie przy Słonecznej żółto-czerwoni zagrają z Lechem Poznań - ekipą ze stolicy Wielkopolski. Wiosną ich dzisiejsi rywale zdobyli 6 punktów. Jaga ugrała zaledwie jeden. Od początku rundy wiosennej piłkarze Jagiellonii nie wygrali żadnego meczu, a w ostatnim w Warszawie z Legią ponieśli dotkliwą porażkę, przegrywając 0:4. Czy dziś przyszedł czas na przełamanie?

- Musimy zagrać z większą pewnością siebie, szybciej, z większym duchem i determinacją - mówił szkoleniowiec Jagi podczas konferencji prasowej.

- Zespół Jagiellonii jest mocno zmobilizowany. Szykuje się na prawdziwą wojnę - podkreślał z kolei Maciej Makuszewski.

Makuszewski mocno o meczu Jagiellonii z Lechem

W meczu z Lechem nie zagra leczący kontuzje Dejan Iliev; zastąpi go Damian Węglarz. Na boisku nie zobaczymy tez wracającego do zdrowia Bartosza Bidę. Pojedynek Jagiellonia- Lech na stadionie przy Słonecznej od godz 20:30.​

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE