Jagiellonia i Miasto Białystok podpisały współpracę. Klub otrzyma milion złotych

2021-07-23 23:18
Jaga promocja
Autor: Biuro prasowe Jagiellonii Białystok

Logotyp Miasta Białystok wraca na stroje meczowe Jagiellonii Białystok. Piłkarze białostockiego klubu przez cały sezon będą promować Stolicę Podlasia.

– Jagiellonia to marka sama w sobie. Nie ma drugiego takiego białostockiego klubu sportowego, który byłby tak znany nie tylko lokalnie, ale też w skali krajowej i międzynarodowej. Współpraca z Jagiellonią to dla Miasta powód do dumy i radości  – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki.

Miasto Białystok wspierało Jagiellonie od lat, nieraz nawet kwotą 4. milionów za sezon. Podczas pandemii była przerwa w finansowaniu klubu z powodu oszczędności w budżecie miast. Teraz ponownie Duma Podlasia może liczyć na wsparcie. W ramach umowy klub otrzyma od miasta prawie milion złotych. W zamian logo Białegostoku pojawi się na koszulkach piłkarzy oraz na ścinkach i bandach reklamowych, a także w mediach społecznościowych klubu.

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE