Jagiellonia Białystok. Początek rundy wiosennej bez środkowego obrońcy. Przejdzie operację

i

Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok. Początek rundy wiosennej bez środkowego obrońcy. Przejdzie operację

Jagiellonia Białystok. Początek rundy wiosennej bez środkowego obrońcy. Przejdzie operację

2022-01-20 9:01

Potwierdził się na najgorszy scenariusz w przypadku Israela Puerto. Jagiellonia Białystok na początku rundy wiosennej będzie musiała radzić sobie bez swojego środkowego obrońcy. Hiszpan będzie musiał przejść operację barku.

Israel Puerto urazu doznał podczas pierwszego sparingu Jagiellonii Białystok z azerskim Sumqayit FK. Z tego powodu nie wystąpił w drugim meczu kontrolnym na zgrupowaniu w tureckim Belek. I według najnowszej diagnozy opuści również spotkania żółto-czerwonych na początku rundy wiosennej Ekstraklasy:

Czytaj także: Jagiellonia Białystok – Siofok BFC. Nowak: Przy wyniku 3:0 musimy być bardziej zdeterminowani na boisku

– Zwichnięcie nastąpiło podczas meczu towarzyskiego. Jeszcze na miejscu w Turcji Israelowi nastawiono bark, ale powaga urazu, a także podjęcie dalszej diagnozy spowodowały, że zawodnik wrócił do Polski. Diagnostyka na podstawie przeprowadzonych badań – USG i rezonansu magnetycznego wykazały, że będzie wymagana operacja. W najbliższych dniach podejmiemy szczegółowe decyzje dotyczące leczenia – powiedział doktor Krzysztof Koryszewski.

Jagiellonia Białystok podczas zgrupowania w Belek ma jeszcze w planach kontrolne mecze z FK Mladost Lucani (22 stycznia) oraz z duńskim Vejle BK (27 stycznia). Z Turcji żółto-czerwoni wrócą do Polski następnego dnia.

Otworzyli kolejny nowy peron na Warszawie Zachodniej. Imponujący efekt prac
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE