Jaga -dotacja

i

Autor: Paweł Jakubowski

Jagiellonia Białystok otrzymała 400 tys. zł wsparcia od Województwa Podlaskiego

2020-08-21 7:31

400 tysięcy złotych otrzymała Jagiellonia Białystok od Zarządu Województwa Podlaskiego. Środki zostaną przeznaczone na szkolenie młodzieży. To pierwsze takie wsparcie od marszałka.

Lewandowski kontra Neymar, czyli wierny mąż kontra bawidamek | Futbologia

Przekazanie symbolicznego czeku odbyło się we czwartek (20.08) w siedzibie klubu przy Jurowieckiej 21. Dotacje przyznano w ramach konkursu, który ma wspierać finansowo zespoły występujące w najwyższych ligach w Polsce.

Po przeanalizowaniu zgłoszeń zarząd zdecydował o wygranej dwóch podmiotów - Jagiellonii Białystok oraz siatkarskiego klubu Ślepsk Malow Suwałki. Mówi marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki

Marszałek o dotacji dla Jagiellonii

Otrzymane środki Jagiellonia przeznaczy na szkolenie młodzieży i funkcjonowanie Akademii Piłkarskiej, podkreśla prezes klubu Cezary Kulesza:

Cezary Kulesza: Środki wesprą młodych piłkarzy

W ramach współpracy logo województwa pojawi się na koszulkach piłkarzy.

W strukturach juniorskich Jagiellonii szkoli się obecnie około 300 chłopców i dziewczynek, którzy piłkarskiego fachu uczą się pod okiem 40 trenerów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE