Jagiellonia Białystok. Nowe koszulki na otwarcie sezonu Ekstraklasy [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-07-14 17:04

Jagiellonia Białystok w końcu zaprezentowała nowe koszulki, w jakich piłkarze żółto-czerwonych będą występować na boiskach Ekstraklasy w sezonie 2022/23. Kibice ze stolicy Podlasie muszą przygotować się na kilka nowości.

Kibice Jagiellonii Białystok w końcu doczekali się prezentacji koszulki na nowy sezon Ekstraklasy. Dwa dni przed pierwszym meczem prezes Wojciech Pertkiewicz wspólnie z najważniejszymi sponsorami klubu pokazali w czym będą grać piłkarze Jagi. Przyczyną zwłoki były długie negocjacje właśnie z partnerami żółto-czerwonych:

- Trochę nam z prezentacją koszulek zeszło, bo rozmawialiśmy z wieloma podmiotami. Chyba jako pierwsi w historii Ekstraklasy zagramy w dwóch różnych strojach – powiedział prezes Jagiellonii.

Nowe koszulki Jagiellonii Białystok

Przy okazji prezentacji na kibiców czekało kilka niespodzianek. Piłkarze Jagiellonii Białystok pierwsze dwa mecze rozegrają w koszulkach, na których znajdzie się logo firmy Chorten oraz logotyp województwa podlaskiego. W następnych spotkaniach zawodnicy Jagi nałożą trykoty z Cyber Quant na piersi, a pod tym logiem znajdzie się znak Kuchni Vikinga.

Jaka będzie Jagiellonia Białystok w nowym sezonie? Stolarczyk: widzę u piłkarzy głód zwyciężania

Koszulka Jagiellonia Białystok Kappa

Na nowych koszulkach Jagiellonii Białystok nie zabraknie również logo miasta Białegostoku oraz firmy bukmacherskiej STS. Kolejną nowością jest ukryta na koszulkach wizualizacja mapy stolicy Podlasia, ukazuje ona drogę na stadion przy ul. Słonecznej z ul. Jurowieckiej. Na koszulkach znalazło się również logo Ultras Jagiellonii Białystok, która świętuje jubileusz 20-lecia istnienia. Stroje przygotował sponsor techniczny Jagiellonii, firma Kappa.

Koszulka Jagiellonii Białystok 2022/23

Nowe koszulki Jagiellonii Białystok są dostępne w dwóch cenach: 229 zł i 399 zł. Droższa wersja to dokładnie takie same stroje, w jakich grać będą piłkarze ze stolicy Podlasia. Drugi komplet strojów jest w barwach biało-czarnych.

Nowe koszulki Jagiellonii Białystok na sezon 2022/23 możecie kupować stacjonarnie w Jaga Fan Shopie (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20) oraz za pośrednictwem strony sklep.jagiellonia.pl, a także podczas domowych spotkań Jagiellonii na stadionie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE