Jagiellonia Białystok – FK Mladost Lucani. Pospisil: To jeden z najtrudniejszych obozów w karierze

i

Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok – FK Mladost Lucani. Pospisil: To jeden z najtrudniejszych obozów w karierze

Jagiellonia Białystok – FK Mladost Lucani. Pospisil: To jeden z najtrudniejszych obozów w karierze

2022-01-22 18:52

Jagiellonia Białystok zremisowała z serbskim FK Mladost Lucani 1:1. Bramkę dla żółto-czerwonych zdobył piłkarz rywali. Martin Pospisil po końcowym gwizdku sędziego opowiedział o tym, jaki plan na grę Jagi ma Piotr Nowak. Opowiedział również o swoich wrażeniach z obozu przygotowawczego.

Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 z serbskim FK Mladost Lucani 1:1. Jedyna bramka dla białostoczan padła po samobójczym trafieniu piłkarza rywali. Martin Pospisil po końcowym gwizdku sędziego nie ukrywał, że gdyby to był ligowy mecz o punkty, to zespół z łatwością zdobyłby trzy punkty:

Czytaj także: Jagiellonia Białystok – FK Mladost Lucani. Remis i pierwsza stracona bramka podczas obozu w Belek

- Gdyby to był mecz ligowy, to na pewno byśmy go wygrali. Na Bidzie był stuprocentowy karny, później straciliśmy bramkę po faulu, którego nie było, ale z sędziami Turcji już tak jest. Myślę, że możemy być zadowoleni z wykonanej roboty na boisku, każdy dzisiaj zrobił swoje – powiedział pomocnik w w rozmowie pomeczowej z klubową telewizją.

Czytaj także: Jagiellonia Białystok – FK Mladost Lucani. Nowak: Sparingi to okres, w którym wykończenie szwankuje

Pospisil wypowiedział się również na temat sposoby gry Jagiellonii, w której widać już pierwsze założenia trenera Piotra Nowaka. Opiekun białostoczan chce, aby jego zespół miał zdecydowane ofensywne oblicze:

- Tak też chcemy grać, tego wymaga od nas trener, a i każdy piłkarz chyba lubi grać taką piłkę. Na pewno przyjemniej jest, kiedy to drużyna przeciwna biega za piłką i musimy jeszcze więcej grać w ten sposób. Mamy jeszcze dwa tygodnie na to, aby ten element jeszcze dopracować.

Remis z serbskim FK Mladosti Lucani zakończył drugi tydzień Jagiellonii w tureckim Belek. Ciekawie o tym okresie wypowiedział się Pospisil, który jeszcze nigdy w swojej karierze nie trenował tak ciężko:

- W Turcji czuję się jak w domu, jestem tu piąty razy i chyba drugi tak na trzy tygodnie. W pierwszym tygodniu mocno pracowaliśmy i dla mnie jest to chyba jeden z najtrudniejszych obozów w karierze, ale tak po prostu trzeba trenować w tym okresie, aby później wytrzymać fizycznie trudy ligowe – powiedział Pospisil.

Źródło: Telewizja klubowa JAGA TV

Dostali gigantyczną podwyżkę ceny gazu na święta. Wielopokoleniowa piekarnia na Pradze upada!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE