Iwajło Petew nie jest już trenerem Jagiellonii Białystok. Kto poprowadzi zespół?

2020-07-31 15:40 Paweł Jakubowski
Petew
Autor: Biuro prasowe Jagiellonii Białystok

Potwierdziły się nieoficjalne informacje o zmianie trenera w Jagiellonii. Umowa z 45-letnim bułgarskim szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron. Padają nazwiska trenerów, którzy maja poprowadzić zespół.

Petew poprowadził Jagę w siedemnastu oficjalnych spotkaniach. Na koniec sezonu "Żółto-Czerwoni" uplasowali się na ósmej lokacie. To zdecydowanie niżej od oczekiwań władz klubu jak i kibiców, tym bardziej, że Jaga obchodziła w tym roku 100-lecioe klubu i apetyty były naprawę olbrzymie.

- Nie tak wyobrażałem sobie przebieg rundy wiosennej, ale takie jest życie, taka jest piłka. Całej Jagiellonii, władzom, trenerom, zawodnikom i kibicom życzę wszelkiej pomyślności i sukcesów - powiedział były już trener, żegnając się z Białymstokiem

Padają nazwiska szkoleniowców, którzy mogliby poprowadzić Jagiellonie w nowym sezonie. Najczęściej wymieniana jest osoba Bogdana Zająca- byłego asystent trenera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Wśród kandydatów przewija się również Leszek Ojrzyński, niedawny trener Wisły Płock.

Piłkarze Jagiellonii już wrócili z urlopów i przechodzą badania medyczne. W sobotę 1 sierpnia planowany jest wyjazd na zgrupowanie do Uniejowa.

FAME MMA 7 - zwiastun/trailer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.