Halloween w Białymstoku. Sprawdź listę najlepszych imprez w mieście!

i

Autor: pexels.com Halloween w Białymstoku. Sprawdź listę najlepszych imprez w mieście!

Halloween w Białymstoku. Sprawdź listę najlepszych imprez w mieście!

2022-10-28 9:49

Halloween 2022 już naprawdę za kilka dni. Dla tych, którzy w tym okresie lubią uczestniczyć w imprezach, kluby w Białymstoku przygotowały kilka ciekawych propozycji. Również pod względem terminu jest w czym wybierać! Sprawdź najlepsze imprezy w Białymstoku z okazji Halloween 2022.

Halloween 2022: Kiedy wypada?

Halloween to zdecydowanie najstraszniejszy dzień w ciągu roku! Święto obchodzone jest 31 października, czyli w wigilię Święta Zmarłych. Chociaż w 2022 roku 31 października wypada w poniedziałek, większość klubów zdecydowało się nie organizować imprez w weekend, a zaplanować je dokładnie na wtorek. Na które wydarzenia w Białymstoku warto się wybrać?

Halloween 2022: Najlepsze imprezy w Białymstoku

Z okazji Halloween 2022 w Białymstoku zorganizowanych zostanie sporo ciekawych imprez. Oferta jest naprawdę bogata i właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Gdzie iść na imprezę w Białymstoku w 2022 roku? Podpowiadamy!

Jak co roku przy okazji imprez Halloween organizowane są konkursy na najlepsze przebranie, a osoby specjalnie przebrane mogą liczyć na zniżki w barze i przy wejściu do klubu.

Nie daję cukierków na HALLOWEEN. Te dzieci służą DIABŁU! | KOMENTERY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE