Gwiazdy wystąpią w Białymstoku na koncercie "Naszym Bohaterom"

2020-09-17 20:59 Paweł Jakubowski
Viki Gabor
Autor: facebook.com/vikigaborofficial/

Koncert „Naszym bohaterom” już w najbliższą sobotę, 19 września, na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Miasto Białystok chce podziękować pracownikom służby zdrowia zaangażowanym w walkę z koronawirusem. Wystąpią znane gwiazdy.

Podczas koncertu wystąpią gwiazdy polskiej sceny:

Paweł Stasiak z zespołem PAPA D (godz. 18.00)

Viki Gabor (godz. 19.00)

Cleo (20.00)

Michał Szpak (godz. 21.10) 

Mrozu (godz. 22.15)

– Organizujemy koncert, aby podziękować wszystkim osobom za niezwykłe poświęcenie, trud i wysiłek włożony w walkę z koronawirusem. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów przekażemy oczywiście na potrzeby służby zdrowia – podkreśla zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki

Koncert rozpoczyna się o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej. Bilety – w cenie 10 zł – są dostępne na stronie bilety.bok.bialystok.pl.

W ten sposób można pomóc tym, którzy zaangażowali się w walkę z koronawirusem, ale też posłuchać ponad pięciogodzinnej dawki muzyki.

Viki Gabor – piosenkarka najmłodszego pokolenia, na scenie zadebiutowała w programie TVP2 – The Voice Kids.  W 2020 r. wydała singiel Ramię w ramię, który nagrała w duecie z Kayah. Teraz wydała debiutancki album Getaway (Into My Imagination).

Cleo jest wokalistką, autorką tekstów, malarką, projektantką.  Odkryta przez Donatana wydała w 2013 r. singiel My Słowianie, który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach około 100 milionów razy. Cleo w 2014 r. reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. W 2016 r. Cleo wydała swój drugi album Bastet, który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał status złotej płyty. Jest laureatką dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczynią statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal.

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock’and’roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród W zeszłym roku single Napad i Aura zagościły na stałe w notowaniach wielu stacji radiowych.

Michał Szpak – wokalista, zdobywca drugiego miejsca w programie TVN X-Factor w 2011 r. Reprezentant Polski z utworem Color of Your Life w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 r. Jego debiutancki album Byle Być Sobą uzyskał w 2016 r. status platynowej płyty, by w 2018 r. pokryć się podwójną platyną. W tym samym roku wydał swój drugi album zatytułowany Dreamer, który zdobył uznanie krytyków muzycznych i publiczności.

W trakcie koncertu wystąpi także Paweł Stasiak z zespołem PAPA D. Grupa muzyczna grająca muzykę pop, new romantic i dance. W 2019 z okazji jubileuszu 35-lecia pracy artystycznej, ukazała się składankowa płyta PAPA D 35 lat, zawierająca 20 nagrań, w tym dwie nowe piosenki Teraz i Wiecznie młodzi.

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.