Gwiazda disco polo sprzedaje dom w Sejnach. Cela nieruchomości zwala z nóg!

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Na zdjęciu Radosław Liszewski

Gwiazda disco polo sprzedaje dom w Sejnach. Cena nieruchomości zwala z nóg!

2022-11-24 16:08

Radek Liszewski jest wokalistą i najbardziej rozpoznawalnym członkiem zespołu Weekend. Mężczyzna pochodzi z miejscowości Sejny, gdzie od lat mieszkał wspólnie ze swoją rodziną. Teraz Liszewski przeprowadził się do Warszawy, a swoją starą posiadłość wystawił na sprzedaż. Cena domu zwala z nóg!

Radosław Liszewski sprzedaje dom. Chce za niego 2 miliony!

Odkąd Radosław Liszewski przeprowadził się do Warszawy coraz mniej czasu spędzał w rodzinnych Sejnach na Pojezierzu Wschodniosuwalskim. Miejscowość leży niedaleko granicy z Białorusią, a ze stolicy Polski to ogromny kawał drogi. Stary dom od dłuższego czasu stoi pusty, dlatego gwiazdor disco polo wystawił go na sprzedaż. Cena, jaką zażyczył sobie Radosław Liszewski, za 200-metrowy budynek z działką i widokiem na jezioro to ponad 2 miliony złotych!

Muzyk przekonuje, że dom nie wymaga żadnego wkładu i jest samowystarczalny, co ma być dodatkowym atutem przy sprzedaży. Obok nieruchomości zainstalowana jest instalacja fotowoltaiczna, poza tym wszystkie pomieszczenia mają wyposażenie.

Liszewski opuścił Sejny na rzecz Warszawy

Radosław Liszewski do Warszawy przeprowadził się pod koniec lata 2022 głównie z uwagi na synów. Ci w stolicy żyli już od lat, teraz gwiazda disco polo kupiła dom dla siebie i żony. Zresztą rodzina to nie był jedyny argument. W Warszawie muzykowi bliżej do pracy, której ważną częścią są wizyty w telewizji. A te swoje siedziby mają głównie w stolicy.

Podlaskie. Potwornie trudna akcja ratowania imigrantów, którzy utknęli na bagnach