Grajewo. Ukradł z samochodu psa o wartości 2 tys. zł. Wpadł tego samego dnia

i

Autor: KPP Grajewo Grajewo. Ukradł z samochodu psa o wartości 2 tys. zł. Wpadł tego samego dnia

Grajewo. Ukradł z samochodu psa o wartości 2 tys. zł. Wpadł tego samego dnia

2022-04-06 15:20

Mężczyzna zabrał z samochodu psa o wartości 2 tys. zł i odjechał. Policjanci z grajewskiej policji jeszcze tego samego dnia zatrzymali złodzieja i odzyskali zwierzę.

Do zdarzenia doszło we wtorek (5 kwietnia). Tego dnia dyżurny policji został poinformowany o kradzieży psa na jednym z parkingów w Grajewie. 57-latek pozostawił dwa psy rasy shih tzu w swoim samochodzie, a sam poszedł na zakupy.

Czytaj także: Podlaska Marka 2021. Poznaliśmy 30 nominowanych do nagrody

- Właściciel zwierząt nie zamknął jednak auta. Gdy wrócił, to zauważył, że brakuje jednego z nich. Natychmiast poinformował policję o kradzieży. Kamery monitoringu sklepowego zarejestrowały całe zdarzenie. Na nagraniu widać, jak z renault mężczyzna wyjmuje pieska i chowa pod kurtkę – czytamy w komunikacie policji z Grajewa.

Następnie złodziej wsiadł do zaparkowanego nieopodal audi i odjechał. Policjanci jednak szybko ustalili tożsamość i miejsce zamieszkania mężczyzny. Był nim 55-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego, który po kradzieży wrócił do swojego domu.

Tam czekali już na niego grajewscy policjanci, którzy odzyskali skradzionego psa. Mężczyźnie grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Próbował wskrzesić zmarłych. Kim był przywódca polskiej sekty? | Historia z Koprem

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Znajdź brakujące słowo w nazwach państw i miast. Ciężary już od drugiego pytania

Pytanie 1 z 15
... Republika Konga
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE