Frącki. Pijany mężczyzna oślepiał kierowców. 46-latek miał 3 promile alkoholu

2020-12-21 10:24
Frącki. Pijany mężczyzna oślepiał kierowców
Autor: KPP Sejny Frącki. Pijany mężczyzna oślepiał kierowców

Na drodze krajowej nr 16 46-latek oślepiał światłami innych kierowców. Mężczyzna prowadził auto, mając w organizmie 3 promile alkoholu. Ponadto nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Frącki. Pijany 46-latek oślepiał światłami innych kierowców

W niedzielę przed godz. 19 w miejscowości Frącki (powiat sejneński) policjanci z podlaskiej drogówki kontrolowali kierowców poruszających się drogą krajową nr 16, ponieważ wielokrotnie była ona wskazywana przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W pewnym momencie mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę opla, który jechał na światłach drogowych, oślepiając innych kierowców.

Zobacz też: Krynice: Bus zderzył się z mazdą na DK 65. Jedna osoba została ranna [ZDJĘCIA]

W rozmowie z 46-letnim mężczyzną policjanci od razu wyczuli silną woń alkoholu. Postanowili przebadać mężczyznę alkomatem. Test wykazał, że 46-latek prowadził auto, mając 3 promile alkoholu w organizmie. Nie było to jednak jego jedyne przewinienie, ponieważ kierowca nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Mieszkaniec powiatu augustowskiego odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie bez uprawnień. Jego dalszym losem zajmie się sąd.

Pijany kierowca szalał na trasie Stare Kiełbonki - Spychowo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE