Frącki. Pijany mężczyzna oślepiał kierowców

i

Autor: KPP Sejny Frącki. Pijany mężczyzna oślepiał kierowców

Frącki. Pijany mężczyzna oślepiał kierowców. 46-latek miał 3 promile alkoholu

2020-12-21 10:24

Na drodze krajowej nr 16 46-latek oślepiał światłami innych kierowców. Mężczyzna prowadził auto, mając w organizmie 3 promile alkoholu. Ponadto nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Frącki. Pijany 46-latek oślepiał światłami innych kierowców

W niedzielę przed godz. 19 w miejscowości Frącki (powiat sejneński) policjanci z podlaskiej drogówki kontrolowali kierowców poruszających się drogą krajową nr 16, ponieważ wielokrotnie była ona wskazywana przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W pewnym momencie mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę opla, który jechał na światłach drogowych, oślepiając innych kierowców.

Zobacz też: Krynice: Bus zderzył się z mazdą na DK 65. Jedna osoba została ranna [ZDJĘCIA]

W rozmowie z 46-letnim mężczyzną policjanci od razu wyczuli silną woń alkoholu. Postanowili przebadać mężczyznę alkomatem. Test wykazał, że 46-latek prowadził auto, mając 3 promile alkoholu w organizmie. Nie było to jednak jego jedyne przewinienie, ponieważ kierowca nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Mieszkaniec powiatu augustowskiego odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie bez uprawnień. Jego dalszym losem zajmie się sąd.

Pijany kierowca szalał na trasie Stare Kiełbonki - Spychowo

Czy mógłbyś zostać policjantem w drogówce? Rozwiąż ten test i przekonaj się!

Pytanie 1 z 18
Gdy kogoś nie znam, oceniam go po jego wyglądzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE