Legendarny klub zniknął z mapy Białegostoku. Dziś zastąpi go nowy [ZDJĘCIA]

2020-01-24 10:18
FOMO klub w Białymstoku. Oficjalne otwarcie
Autor: pixabay.com

Kultowe Metro w Białymstoku zastąpi klub FOMO. Na imprezowiczów czeka dwudniowe otwarcie. Nazwa klubu nieprzypadkowo nawiązuje do współczesnego zjawiska obecnego głównie w social mediach.

Metro było symbolem klubowego Białegostoku. Dziś w jego miejscu nowe życie zacznie FOMO (ang. Fear of Missing Out - strach przed tym, co nas omija). Klub ma być czymś nowym i zjawiskowym na mapie Białegostoku. I działać zgodnie z zasada PLUR - Peace, Love, Unity, Respect.

- Budując klub, nie chodziło nam o powołanie miejsca, a silnej społeczności - czytamy na stronie klubu. - FOMO to dla nas symbol wszystkiego, przed czym chcemy uciec – zbyt szybkiego tempa życia, konsumpcjonizmu, eksploatacji zasobów naturalnych. Jako baczni obserwatorzy sceny muzycznej zauważamy podobne zjawiska w kontekście kultury klubowej. Stoimy w opozycji do efektu jej wieloletniego spłycania, memizacji, polaryzacji, powtarzalności, produkcji eventów i liczenia wpływów. Tylko razem z Wami możemy wdrażać ten plan w życie.

FOMO klub. Oficjalne otwarcie w weekend 24-25 stycznia

PLUR - tak jak FOMO - jest dla nas symbolem wielu rzeczy. Odnosimy się do założeń naszej kultury i próbujemy jej wartości przekazać Wam - odbiorcom naszego klubu. Bawmy się, dbajmy o siebie, dbajmy o to miejsce. Wzajemny szacunek to niepisana zasada FOMO.

Oficjalne otwarcie klubu rozbito na 2 części. Pierwszą zaplanowano na piątek, 24 stycznia, drugą - dzień później. Organizatorzy to ostatniej chwili nie chcą zdradzać szczegółów odnośnie tego, co czeka na uczestników. Ten, kto chciałby się o tym dowiedzieć, powinien po prostu przyjść.

FOMO - Inicjacja - część 1

FOMO - Inicjacja - część 2

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE