Filipów Trzeci. Krowa wpadła do lodowatego stawu. Uratowali ją strażacy [ZDJĘCIA]

2021-12-10 11:30

Dla strażaków nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem ruszyli na ratunek krowie, pod którą załamał się lód na stawie. Wspólnymi siłami wyciągnęli zwierzę z lodowatej wody. — Ledwo trzymało się na nogach i było strasznie wyziębione — poinformowali strażacy z OSP Filipów.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w minioną środę (8 grudnia) nad ranem w miejscowości Filipów Trzeci w powiecie suwalskim. Pod krową załamał się lód na stawie. Zwierzę wpadło do lodowatej wody. Na miejsce zadysponowano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Filipowa oraz Zusna.

— Przy wspólnych siłach wyciągnęliśmy krowę i przeprowadziliśmy ją do obory gospodarza. Zwierzę ledwo trzymało się na nogach i było strasznie wyziębione — poinformowała we wpisie na Facebooku OSP Filipów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE