„ESKA Dowozi w Białymstoku!”. Wygraj wyjątkowy ESKA Box. Zobacz zwycięzców!

2021-05-28 10:15 Maciej Łozowski Paweł Jakubowski EWW
Eska dowozi u Izy
Autor: Ewelina Worobiej

Już od 10 maja „ESKA Dowozi w Białymstoku!”. Wystartowała nasza lokalna akcja skierowana do Słuchaczy. Każdy może wygrać wyjątkowy ESKA Box z atrakcyjnymi nagrodami, które dostarczymy pod same drzwi. Sprawdźcie, co wystarczy zrobić, aby wygrać pyszny zestaw!

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Białystok 90,6 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Białystok. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Białegostoku i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

Sprawdźcie niżej, do kogo już dotarły nasze ESKA Boxy i jak wyglądała nasza wizyta u wygranych!

ESKA Dowozi w Twoim mieście! O co chodzi w akcji?

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

W ramach akcji Eska dowozi odwiedziliśmy Izę, do której trafił Katering Dietetyczny od Kuchnia Vikinga, eskowe gadżety oraz dużo pozytywnej energii

eska dowozi Iza
Autor: Ewelina Worobiej
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytką u Izy

W ramach akcji Eska dowozi odwiedziliśmy Paulinę. Ona spędza czas ze swoją córeczką, która stawia pierwsze kroki. Tata pomaga jak może. Powędrował do nich Katering dietetyczny od Kuchnia Vikinga i eskowe gadżety

eska dowozi Paulina
Autor: Ewelina Worobiej
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Pauliny

Eska Dowozi odwiedziła Pawła, który na co dzień, ze swoją ekipą montuje klimatyzację. Aby mieli energie do pracy otrzymali Katering Dietetyczny Kuchania Vikinga oraz eskowe gadżety.

eska dowozi Paweł
Autor: Ewelina Worobiej
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Pawła, który z ekipą montuje klimatyzacje

Kolejnym laureatem naszej akcji Eska Dowozi została Magda z osiedla Nowe Miasto. Do niej oraz jej 8-miesięcznego Aleksandra trafiły zestawy Kateringu Dietetycznego Kuchnia Vikinga i eskowe fanty. Mama mogła na chwile oderwać się od macierzyńskich obowiązków

eska dowozi Magda 5
Autor: Ewelina Worobiej

Eska Dowozi odwiedziła Adriana, w jego salonie fryzjerskim przy ulicy Jurowieckiej. Katering Dietetyczny Kuchni Vikinga, eskowe gadżety i dobra energia pomogą mu w nie łatwej i wymagającej dużej cierpliwości pracy nad fryzurami swoich klientek. Oczywiście przy okazji trochę "pomogliśmy" Adrianowi...

eska dowozi w salonie fryzjerskim
Autor: Ewelina Worobiej
eska dowozi Adrian fryzjer
Autor: Ewelina Worobiej
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Adriana w studiu fryzjerskim

Kolejna osoba, do której trafiły zestawy Kateringu Dietetycznego od Kuchnia Vikinga oraz eskowe gadżety i pozytywna energia jest Maga z osiedla Dziesięciny.

eska dowozi- Magda Dziesięciny
Autor: Paweł Jakubowski
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Magdy
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Magdy

To była naprawdę niezapomniana wizyta. Kolejnym laureatem akcji Eska dowozi została Adrian, który zaprosił nas do swojego miejsca pracy przy ulicy Handlowej w Białymstoku. Adrian otrzymał od nas eskowe gadżety oraz katering Dietetyczny od Kuchni Vikinga. Musimy przyznać, że sami otrzymaliśmy w zamian masę pozytywnej energii. Posłuchajcie i zobaczcie, co tam się działo! :)

Eska Dowozi z wizytą u Adriana

Wizyta w ramach akcji Eska Dowozi na budowie u Krzyśka, który potrzebował energii podczas montażu sieci wodno-kanalizacyjnej.

eska dowozi Krzysiek
Autor: Ewelina Worobiej
Eska Dowozi z wizytą u Krzyśka

Eska Dowozi odwiedziła Krysię, która mieszka na osiedlu Bema w Białymstoku. Potrzebowała energii, bo była tuż po babskim spotkaniu. Powędrowały do niej zestawy Kateringu Dietetycznego od Kuchni Vikinga oraz eskowe gadżety

Eska dowozi Krysia
Autor: Ewelina Worobiej
Eska Dowozi z wizytką u Krysi

Eska Dowozi odwiedziła na działce Daniela i jego żonę. Dostarczyliśmy szamkę od Kuchni Vikinga, gadżety od Radia Eska oraz pozytywną energię. Sami też otrzymaliśmy dużo pozytywnych emocji...

eska dowozi Daniel
Autor: Paweł Jakubowski
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Daniela

Pomarańczowa energia, pyszna szamka i eskowe gadżety trafiły na osiedle Leśna Dolina do Natalii, która studiuje zdalnie.

Natalia
Autor: Ewelina Worobiej
Posłuchaj: Eska dowozi z wizytą u Natalii

W ramach akcji Eska dowozi odwiedziliśmy Weronikę, która pracuje w jednym ze sklepów z oświetleniem. Powędrował do niej Katering dietetyczny od Kuchnia Vikinga, eskowe gadżety oraz dużo pozytywnej energii

eska dowozi Weronika
Autor: Ewelina Worobiej
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Weroniki

Eskowe fanty, oraz Katering Dietetyczny od Kuchni Vikinga powędrowały do Agnieszki z osiedla TBS w Białymstoku.

eska dowozi
Autor: Ewelina Worobiej
Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Agnieszki

Pierwszą słuchaczką, która otrzymała zestawy od Kuchni Vikinga, jest Daria z osiedla Starosielce. Do niej powędrowały również eskowe gadżety. Daria zgłosiła się do naszej zabawy, aby zrobić prezent narzeczonemu, który po 11. latach postanowił napisać maturę.

Posłuchajcie naszej wizyty u Darii

Posłuchaj: Eska Dowozi z wizytą u Darii
Daria
Autor: Ewelina Worobiej
Daria 2
Autor: Ewelina Worobiej
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE