Uncharted Kino Helios

i

Autor: Uncharted Kino Helios

Ekranizacja gry, Almodovar i muzyczny horror. Kina Helios w Białymstoku [AUDIO]

2022-02-21 16:30

Kilka interesujących propozycji mają w tym tygodniu białostockie kina Helios. Do PlayStation możecie "przenieść się" za sprawą filmu "Uncharted". W swój świat widzów zabierze Pedro Almodovar, a zespół Foo Fighters zaprasza do nawiedzonego studia.

Na ekrany Heliosów trafiła produkcja ”Uncharted” zrealizowana na podstawie jednej z najlepiej sprzedających się gier wideo wszech czasów. Sprawdźcie jakie są doznania, kiedy w rękach brakuje kontrolera od gry. W rolach głównych Tom Holland czy Antonio Banderas.

Fanów Pedro Almodóvara czeka kolejna dwugodzinna uczta za sprawą najnowszego filmu hiszpańskiego reżysera "Matki Równoległe". Na nasuwające się niektórym pytanie odpowiedz jest twierdząca. Tak, w filmie pojawia się muza artysty Penelope Cruz. Klimatyczną muzykę do tej produkcji skomponował Alberto Iglesias.

Szukający nowych doświadczeń związanych z X Muzą powinni wybrać się na jedyny pokaz filmu "Studio 666". To z pewnością będzie gratka dla fanów horrorów i grupy Foo Fighters. Otóż epika zespołu zagra samych siebie w odjazdowym horrorze o nagraniu płyty w nawiedzonym studiu.

Więcej o nowościach tego tygodnia opowiada Urszula Komsta z Kina Helios w Alfie:

Posłuchaj: Urszula Komsta o premierach w kinach Helios

Pokaz filmu "Studio 666" w trzech Kinach Helios w Białymstoku w najbliższy piątek (25.02) o godz. 20:00

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1