East Design Days

i

Autor: Paweł Jakubowski

East Design Days. Dwa dni z dizajnem, biznesem oraz inspirującymi projektami [AUDIO]

2021-11-24 18:01

Rozmowy o nowych trendach w architekturze, kilka wystaw, projektanci z Polski i zza granicy, a także kolacja w fabryce Gorta. W Białymstoku 25-26 listopada odbędzie się East Design Days.

To już 4 edycja największego w północno-wschodniej Polsce wydarzenia łączącego ludzi kreatywnych, poszukujących inspiracji, wiedzy i piękna. To też prezentacja najciekawszych projektów na styku designu technologii i biznesu.

Wykład w Białymstoku wygłosi m.in słynna norweska projektantka Siv Helen Stangeland, która specjalizuje się w wykorzystaniu drewna w swoich niesamowitych projektach - mówi Adam Jakimowicz prodziekan wydziału architektury.

Tegorocznej edycji przyświeca hasło „Spotkajmy się przy stole”, które ma pokazać wielokulturowy charakter regionu, mówi projektantka Elwira Horosz, przygotowująca scenografię festiwalu:

Posłuchaj: Elwira Horosz o festiwalu

Nowością tegorocznego festiwalu będzie blok tematyczny Food Design. W fabryce Gorta mistrzowie kulinarni przygotowują kolację pod tematy zadane przez organizatorów.

Dyskusje i prezentacje odbędą się czterech blokach tematycznych:

Drewno – architektura przyszłości?

Food Design

Talenty przyszłości

Design i konkurencyjność

https://eastdesigndays.pl/program/

Pływająca sauna zacumowała w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE