Biedronka - promocje

i

Autor: Biuro prasowe Biedronki Biedronka - promocje

Dzień Matki 2020. Biedronka i Glovo pomogą kupić prezent dzięki specjalnej aplikacji

2020-05-26 8:58

Nie każdy może dać prezent na Dzień Matki osobiście. Dlatego Biedronka we współpracy z Glovo przygotowała ofertę zakupów na odległość. Dzięki specjalnej aplikacji klienci sieci kupią prezent dla mamy na odległość. Do wyboru trzy pakiety atrakcyjnych podarunków. Aby je kupić, wystarczy kilka ruchów palcem po ekranie smartfona. Szczegóły na eska.pl.

Dzień Matki 2020. Biedronka, Glovo i specjalna aplikacja na prezent

Dzień Matki wypada 26 maja. Nie wszyscy zdążyli kupić prezent z tej okazji. Niektórzy natomiast nie mają okazji, by wręczyć go osobiście, szczególnie w dobie panującej pandemii. Prezent na Dzień Matki 2020 można jednak wysłać osobiście, korzystając np. z aplikacji Biedronki i Glovo. Sieć postanowiła ułatwić swoim klientom możliwości zakupu i dowozu specjalnych pakietów prezentowych. Wystarczy skorzystać z aplikacji Glovo w dniach 25 i 26 maja, a więc jeszcze dziś.

Zobacz też: Dzień Matki 2020 oczami internautów. Zobacz najlepsze memy i śmieszne obrazki [GALERIA]

- Klienci doceniają tę formę dokonywania zakupów, dlatego staramy się dawać im nowe możliwości podnoszenia komfortu, szczególnie w takich chwilach jak Dzień Matki - cieszy się Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka. - Dopasowujemy się do ich potrzeb nie tylko w zakresie wysokiej jakości i codziennie niskich cen, ale również poprzez elastyczną formę składania zamówień.

Jak skorzystać z aplikacji Biedronki i Glovo? Jakie prezenty można w niej kupić?

Funkcjonariusze Straży Granicznej pomogli choremu łabędziowi
Posłuchaj o tabeli kalorii owoców. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Dzień Matki 2020: Aplikacja Biedronki - co można kupić mamie?

W specjalnej ofercie Biedronki znajdą się 3 zestawy prezentowe.

  1. Zestaw nr 1: 15 tulipanów, czekoladki Merci 250 g, krem do ciała Nivea Soft 300 ml oraz czekolada Toblerone 100 g;
  2. Zestaw nr 2: 11 róż, praliny Raffaello 150 g, kawa rozpuszczalna Jacobs Kronung 200 g oraz balsam do ciała Eveline Vegan 175 ml;
  3. Zestaw nr 3: 7 tulipanów, waniliowe Ptasie Mleczko Wedel 380 g, krem do ciała Nivea Soft 300 ml oraz herbatę czarną Lipton Yellow Label 92 torebki.

Każdy z zestawów wraz z dostawą pod wskazany adres kosztuje 49,99 zł. Biedronka umożliwia wybór sentencji z życzeniami dla Mamy, która zostanie wydrukowana na rachunku dołączonym do zakupów.

Biedronka wydłużyła godziny pracy. Sklepy będą czynne nawet całą dobę

Dzień Matki 2020: Biedronka i Glovo. Jak skorzystać z aplikacji?

Jak skorzystać z aplikacji Glovo i Biedronki, by zamówić prezent na Dzień Mamtki? Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon, wpisując w sklepach internetowych: Google Play oraz Apple App Store "aplikacja Glovo". Następnie ściągnąć ją, zainstalować i wybrać na ekranie interesujący nas zestaw. 

W związku z Dniem Matki 25 i 26 maja współpraca Biedronki z Glovo została rozszerzona na kolejne 4 miasta:

  1. Białystok,
  2. Gliwice,
  3. Sosnowiec,
  4. Chorzów.

Jak dotąd zamówienia będzie można składać również na terenie: Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina.

Najsłynniejsze mamy świata. Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 12
Angelina Jolie uznawana jest przez większość osób za najsłynniejszą mamę świata. Ile ma dzieci?