Dzień Dziecka w Białymstoku 2022. Jak spędzić czas z dzieckiem 1 czerwca? [LISTA ATRAKCJI]

2022-06-01 7:55
Dzień Dziecka w Białymstoku 2022. Jak spędzić czas z dzieckiem 1 czerwca? [LISTA ATRAKCJI]
Autor: pixabay.com Dzień Dziecka w Białymstoku 2022. Jak spędzić czas z dzieckiem 1 czerwca? [LISTA ATRAKCJI]

Dzień Dziecka już za kilka dni. Jak spędzić Dzień Dziecka w Białymstoku 2022? Co robić, aby wasza pociecha czuła się w pełni zadowolona? Jeśli jeszcze nie masz planów, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Znajdziesz je w galerii poniżej.

Dzień Dziecka w Polsce obchodzony jest od 1950 roku w dniu 1 czerwca. Po raz pierwszy zorganizowano go w związku z akcją zbierania podpisów pod Apelem sztokholmskim. Od 1952 roku zaś stało się świętem stałym. Co ciekawe, Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) ustawiło ten dzień w 1954 r. dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Na świecie obchodzony jest w różne dni w roku.

CZYTAJ TAKŻE: Dzień Dziecka 2022 w Warszawie - oto najciekawsze atrakcje w stolicy!

Dzień Dziecka w Białymstoku 2022. Co robić z dzieckiem 1 czerwca 2022?

Z okazji Dnia Dziecka w całej Polsce organizowanych jest wiele wydarzeń, w których to właśnie dzieci mogą uczestniczyć na wiele sposobów. Sporo organizatorów przygotowało takie atrakcje, w których pociechy mogą brać udział ze swoimi rodzicami. Jak spędzić Dzień Dziecka w Białymstoku? Gdzie zabrać dziecko na Dzień Dziecka?

CZYTAJ TAKŻEDzień Dziecka 2022: Ile planujemy wydać na prezenty? Zaskoczy cię, co kupujemy najczęściej!

Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji z okazji Dnia Dziecka. Naszą listę będziemy aktualizować o kolejne wydarzenia.

Najtańsze wakacje w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE