Dwie staruszki z powiatu ełckiego wyszły na grzyby i zgubiły się w lesie. Uratowali je dzielnicowi

i

Autor: pexels.com Dwie staruszki z powiatu ełckiego wyszły na grzyby i zgubiły się w lesie. Uratowali je dzielnicowi

Dwie staruszki z powiatu ełckiego wyszły na grzyby i zgubiły się w lesie. Uratowali je dzielnicowi

2022-10-26 12:13

Dwie staruszki wspólnie wyszły do lasu na grzyby. W pewnym momencie się zgubiły i na ratunek ruszyli dzielnicowi. 69-latka i 70-latka całe i zdrowe wróciły do domu.

Cała sytuacja wydarzyła się w niedzielę 23 października w lesie w pobliżu Grajewa. Dwie mieszkanki powiatu ełckiego wyszły zbierać grzyby i zgubiły się. Dyżurnego grajewskiej komendy poinformował mąż jednej z kobiet, który był w kontakcie z 67-latką i 70-latką, ale nie znał terenu. Nie potrafił w związku tym ich znaleźć.

Na szczęście na miejsce natychmiast pojechali dzielnicowi z Grajewa, którzy przejęli prowadzenie rozmowy z 67-latką i 70-latką. Już po kilkudziesięciu minutach dzielnicowi odnaleźli kobiety na jednej z wąskich i trudno dostępnych ścieżek leśnych.

Przemoczone i zmęczone kobiety nie potrzebowały pomocy medyczne. Mieszkanki powiatu ełckiego bezpiecznie wróciły do domu.

Podlasie. Przez dwa dni liczyli papierosy. KAS odkryła kontrabandę wartą milion złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE