Dom z Papieru - BIAŁYSTOK w Akademii Profesora? To właśnie Ciebie może WYBRAĆ!

2021-09-13 10:30
Dom z papieru - sezon 5
Autor: materiał prasowy Netflix

Znacie i uwielbiacie "Dom z Papieru"? Chcielibyście dołączyć do ekipy Profesora? Teraz macie na to niepowtarzalną okazję! Weźcie udział w rekrutacji, którą prowadzi bohater Domu z Papieru! Białystok może dołączyć do grona innych miast - Tokio, Nairobi, Berlina czy Rio de Janeiro. Co wystarczy zrobić? Szczegóły znajdziecie w tym artykule!

"Dom z Papieru" to hit, który pokochały miliony widzów. Premierę miał właśnie jego 5. sezon wieńczący przygody ekipy Profesora. Tym razem producenci postanowili podzielić go na 2 części. Pierwsza miała swoją premierę we wrześniu 2021. Na drugą fani będą musieli poczekać do grudnia. Dwumiesięczny okres oczekiwania niewątpliwie podsyci apetyty wszystkich czekających na finał historii bohaterów takich jak Tokio, Rio, Berlin, Sztokholm, Bogota, Palermo czy Helsinki. Czy skok na Mennicę Królewską w Hiszpanii zakończy się dla nich szczęśliwie? Kto okaże się zwycięzcą, a kto poniesie sromotną porażkę?

Jak wiadomo każda osoba będąca częścią składu Profesora nosi pseudonim wzięty od nazwy miasta. Do ich grona dołączyć może Białystok! Jak to możliwe? Profesor, mózg całej operacji napadu na Bank Hiszpanii, postanowił rekrutować do swojej akademii Polki i Polaków! Więcej informacji dla wszystkich chcących reprezentować Warszawę w ekipie Domu z Papieru zamieszczamy w dalszej części artykułu. Koniecznie czytaj dalej, jeśli chcesz poznać szczegóły!

TOP 3 samochody polskiej policji | ESKA XD - Prosto z salonu #30

Dom z Papieru. Sztabka złota dla fanów - dołącz do ekipy profesora jako Warszawa

Do ekipy Profesora już niedługo może dołączyć Białystok! Pseudonim otrzyma fan lub fanka z naszego miasta, która sprosta jednemu zadaniu. To osiągnięcie doskonałego wyniku w konkursowym quizie z wiedzy dla wielbicieli serialu. Musicie się pośpieszyć, gdyż czasu jest niewiele! Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w tym artykule.

Powodzenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE