Dojlidy Białystok szlifują w Gdańsku formę przed nowym sezonem

2020-08-07 14:33 Paweł Jakubowski
Dojlidy obóz
Autor: Dojlidy Białystok

Gdańsk jest głównym etapem przygotowań tenisistów i tenisistek stołowych Dojlid Białystok przed nadchodzącym sezonem 2020/2021. Na zgrupowaniu trenuje szóstka reprezentantów.

Zawodnicy i zawodniczki Dojlid zaprezentują się podczas mistrzostw Polski juniorów i kadetek, które będą rozgrywane od września.To zaległe turnieje przełożone z  z pierwszej połowy roku.

Na obozie przygotowują się Michalina Górska, Kamila Gryko, Piotr Michalski, Konrad Gryk, Szymon Patejczuk i Michał Wandachowicz, czołowy kadet w Polsce, który od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy Dojlid.

Zawodnicy trenują 3 razy dziennie, spędzając ponad sześć godzin w hali, a kondycję poprawiają biegając po okolicznych trasach Pomorza.

- Przygotowania są bardzo intensywne, ale w okresie przedsezonowym tak się właśnie trenuje. Ośrodek w Gdańsku jest super. Mamy wszystko, czego nam potrzeba - znakomite warunki do trenowania, wyszkoleni trenerzy i miejsca do regeneracji - mówi menadżer białostockiego klubu Piotr Anchim

Ciekawostkę stanowi fakt, że w gronie szkoleniowców, z którymi współpracują nasi zawodnicy i zawodniczki, są Alan Woś, Mateusz Czernik i Patryk Jędrzejewski, byli reprezentanci Dojlid.

Maciej Paterski po drugim etapie Tour de Pologne

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.