Dni Miasta Białegostoku. Na scenie wystąpią Roksana Węgiel, Video oraz Krzysztof Zalewski

2021-06-16 17:05 EWW
Dni Miasta
Autor: EWW

Święto Białegostoku będzie trzydniowym wydarzeniem. W tym roku program imprezy jest bardzo bogaty.

Koncert plenerowy z okazji Dni Białegostoku odbędzie się w sobotę, 26 czerwca, na Rynku Kościuszki. Na scenie zobaczymy Roksanę Węgiel, Video i Krzysztofa Zalewskiego. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. W koncercie plenerowym może wziąć udział maksymalnie 3 tysiące osób.

– Serdecznie zapraszam naszych mieszkańców na te wydarzenia, abyśmy mogli wspólnie poświętować. Dni Białegostoku to dobra okazja, żeby się spotkać, porozmawiać, poczuć radość i dumę z naszego miasta – powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

W piątek (25.06) poznamy laureatów Nagrody Literackiej Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego. Na gali wystąpi Soyka Trio. Wydarzenie odbędzie się w sali kina Forum.

Z kolei w niedzielę (27.06) zostanie wręczona Nagroda Artystyczna Prezydenta Miasta Białegostoku. Otrzymają tę nagrodę: piosenkarka i producentka muzyczna Kayah, dramatopisarka i autorka książek dla dzieci Marta Guśniowska, obchodzący 35-lecie pracy artystycznej aktor BTL Adam Zieleniecki oraz aktor Bartosz Bielenia. W trakcie tego wydarzenia obejrzymy występ Kayah.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE