Nie zdążyłeś kupić biletu na Dawida Podsiadło w Białymstoku? Będzie jeszcze jeden koncert!

2020-02-26 10:19 hz
Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje
Autor: M.Murawski Dawid Podsiadło w piosence dla dziewczyn! Swoją zwrotką zaskakuje

Koncert Dawida Podsiadło w Białymstoku sprzedał się w mgnieniu oka. Biletów na kwietniowy występ artysty nie ma w sprzedaży już od dłuższego czasu. Jest jednak nadzieja dla osób, które nie zdążyły kupić wejściówek na jego występ w Białymstoku. Dawid Podsiadło zagra jeszcze jeden koncert. Szczegóły na ESKA.PL Białystok.

Dawid Podsiadło w Białymstoku. Czy są jeszcze bilety na koncert w Operze?

Dawid Podsiadło to artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Bilety na jego koncerty wyprzedają się w ciągu kilkunastu minut, a miejsca, w których gra, pękają w szwach. Nie inaczej będzie w Białymstoku, gdzie Dawid Podsiadło zagra już 21 kwietnia. Koncert artysty zaplanowano w Operze - Europejskim Centrum Kultury przy ul. Odeskiej 1. Niestety bilety na to wydarzenie są już dawno wyprzedane. Czy jest jeszcze nadzieja dla osób, które przegapiły sprzedaż?

Boisz się koronawirusa w Polsce? Niepotrzebnie. Na Podlasiu znaleźli antidotum

Dawid Podsiadło ogłosił niedawno, że zagra w Polsce jeszcze jeden koncert. Sprzedaż biletów online na jego występ ruszyć ma w środę, 26 lutego. To nadzieja dla wszystkich tych, którym nie udał się kupić wejściówek na Dawida Podsiadło w ich mieście, a koniecznie chcieliby zobaczyć jego występ na żywo. Pamiętajcie jednak, że trzeba być czujnym, ponieważ w momencie, gdy ruszy sprzedaż, bilety prawdopodobnie sprzedadzą się w ekspresowym tempie. 

Gdzie Dawid Podsiadło zagra jeszcze jeden koncert? Szczegóły na ESKA.PL.

Dawid Podsiadło - koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sprzedaż biletów

Nadzieja dla spóźnialskich do koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się już dziś , o godzinie 11. Białostoczanie, którzy pragną wybrać się na koncert na Śląsku, muszą co prawda zarezerwować sobie czas na podróż. Nie będą mieli bowiem takiego komfortu jak osoby, którym udało się kupić bilety na koncert Dawida Podsiadły w Białymstoku.

Kiedy planowany jest koncert na Stadionie Śląskim? Artysta zapowiedział, że zagra tam już 7 czerwca 2020 roku. Jeśli chcecie kupić wejściówki na to wydarzenie, spieszcie się i bądźcie czujni. Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych artystów w naszym kraju, a bilety na jego koncerty sprzedają się w ekspresowym tempie. Ostatnio zapełnił m.in. cały stadion PGE Narodowy przy okazji wspólnego występu z Taco Hemingwayem. Czy podobnie będzie na Stadionie Śląskim? Obiekt nie jest co prawda tak pojemny jak stadion w Warszawie, jednak 50 tysięcy osób, które może pomieścić, to wciąż imponująca liczba.

Dawid Podsiadło zagra koncert na Stadionie Śląskim. Sprzedaż biletów rusza w tym tygodniu [DATA, CENY BILETÓW]

Dawid Podsiadło. Koncert na Stadionie Śląskim. Bilety - cena, kiedy sprzedaż

Przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadło na Stadionie Śląskim w Chorzowie dla użytkowników Allegro rusza w środę, 26 lutego, o godzinie 11.00. Maksymalna liczba wejściówek w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki. Natomiast otwarta sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 27 lutego, o godzinie 11, pod adresem: eBilet.pl/podsiadlo.

Dawid Podsiadło wystąpi w poszczególnych polskich miastach w ramach trasy „Leśna muzyka”. Będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

Trasę promuje seria pojedynczo ujawnianych singli z repertuaru artysty w wersjach akustycznych, nagrana podczas sesji w Tatrach.

Partnerem strategicznym trasy jest Credit Agricole Bank Polska.

ESKA TOP 5 odc. 109

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.