Dajmy jeansom drugie życie - akcja fundacji My dla innych

2021-06-24 16:38 Paweł Jakubowski
sklep charytatywny
Autor: Paweł Jakubowski

"Podaruj jeansom drugi życie" - to akcja, która rozpoczęło Stowarzyszenia „My dla innych” . W jej ramach prowadzona jest zbiórkę używanych jeansów: spodni i spódnic. Z nich podopieczni stowarzyszenia uszyją plecaki-worki. Jeansy można przynosić do sklepu charytatywnego

Podopieczni stowarzyszenia z otrzymanych jeansów uszyją plecaki-worki, które będą służyć uczniom Szkoły Podstawowej nr 9 w Białymstoku. Z kolei podopieczni stowarzyszenia, szyjąc torby, będą uczyć się niezależności. Zamawiając nasze usługi szkoła wspiera ich rehabilitację - przyznaje Joanna Dolecka ze Stowarzyszenia "My dla innych"

- Nasza szkoła przywiązuje dużą wagę do edukacji ekologicznej i dlatego, aby pokazać dobre wzorce- mówi Edyta Harasimczuk, dyrektor SP nr 9. w Białymstoku. 

Wszystkich, którzy chcieliby obdarować stowarzyszenie jeansami, mogą je przynosić do Sklepu Charytatywnego przy ul. Antoniuk Fabryczny 34, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Zamiast pracować posłowie oglądali mecz
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE