Dajmy jeansom drugie życie - akcja fundacji My dla innych

2021-06-24 16:38
sklep charytatywny
Autor: Paweł Jakubowski

"Podaruj jeansom drugi życie" - to akcja, która rozpoczęło Stowarzyszenia „My dla innych” . W jej ramach prowadzona jest zbiórkę używanych jeansów: spodni i spódnic. Z nich podopieczni stowarzyszenia uszyją plecaki-worki. Jeansy można przynosić do sklepu charytatywnego

Podopieczni stowarzyszenia z otrzymanych jeansów uszyją plecaki-worki, które będą służyć uczniom Szkoły Podstawowej nr 9 w Białymstoku. Z kolei podopieczni stowarzyszenia, szyjąc torby, będą uczyć się niezależności. Zamawiając nasze usługi szkoła wspiera ich rehabilitację - przyznaje Joanna Dolecka ze Stowarzyszenia "My dla innych"

- Nasza szkoła przywiązuje dużą wagę do edukacji ekologicznej i dlatego, aby pokazać dobre wzorce- mówi Edyta Harasimczuk, dyrektor SP nr 9. w Białymstoku. 

Wszystkich, którzy chcieliby obdarować stowarzyszenie jeansami, mogą je przynosić do Sklepu Charytatywnego przy ul. Antoniuk Fabryczny 34, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Zamiast pracować posłowie oglądali mecz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE