Ciepłe ubrania trafią do potrzebujących mieszkańców Michałowa

2020-12-17 9:48
ubrania
Autor: Zespół Promocji Michałowa

Ponad sto ciepłych kurtek, 60 zimowych swetrów, cała masa czapek, szalików i rękawiczek - czeka na potrzebujących w gminie Michałowo. To efekt akcji Fundacji Mała Ojczyzna, która zebrała ludziom mniej zamożnym ciepłe rzeczy na zimę.

Odzew na apel fundacji był ogorm,ny, bo mieszkańcy przynieśli poza kurtkami i  swetrami również buty, torby, koszule, spodnie, dresy, kamizelki i sukienki. Jest nawet kapelusz. Wszystkie rzeczy poddane zostały ozonowaniu.

Pomagali głównie mieszkańcy gminy Michałowa, ale także osoby z Białegostoku, Zabłudowa i Supraśla. Ci, którzy nie mieli ubrań do oddania pomagali w inny sposób - oddając wieszaki, torby, stojaki, swoje ręce do pracy i dobre słowo.

Zebraną odzież jest rozdawana z magazynu przy ul Leśnej 1 w Michałowie. Zakończenie akcji planowane jest w piątek, 18 grudnia w godzinach od 10 - 18.

Sonda
Czy wierzysz w bożonarodzeniowe przesądy?
Odpady z oddziałów covidowych zalegają na terenie szpitala przy ul. Żurawiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE