Chillout, muzyczne wieczory, taniec i masa atrakcji. Aktywne lato w Atrium Biała

2021-07-01 16:38
Atrium Biała
Autor: Paweł Jakubowski

Piaszczysta plaża z palmami i leżaki, tuż obok wrotkarnia z wypożyczalnią sprzętu oraz masa atrakcji muzycznych. 1 lipca przy Atrium Biała rusza kolejna odsłona akcji "Lato w mieście"

Przy centrum handlowym, od strony molo, powstała piaszczysta plaża z palmami.  W lipcu i sierpniu czynna będzie także bezpłatna wrotkarnia z wypożyczalnią sprzętu (wrotek, kasków, ochraniaczy). Wrotkarnia wraz z wypożyczalnią czynne będą w godzinach 11:00 – 19:00.

W ramach „Plaży pełnej atrakcji” w  każdy piątek lipca i sierpnia, w godz. 18.00-19.00, odbywać się będą warsztaty tańca dla dorosłych, a tuż po nich muzyczne wieczory na plaży.

W piątki, w dniach 2, 16 i 30 lipca, muzykę zaserwuje DJ -Chillout. Natomiast 9 lipca i 23 lipca wystapi kwartet smyczkowy na żywo.

W każdą sobotę odbywać się będą warsztaty tańca dla dzieci, zajęcia jogi, animacje i warsztaty dla najmłodszych, szkolenie psów oraz ekowarsztaty dla dorosłych. Natomiast w pierwszą i ostatnią sobotę lipca, w ramach letniej szkoły pomagania, prowadzone będą dla chętnych porady na temat pierwszej pomocy i ewakuacji. Również w tych dniach, w  ramach programu każda osoba rozważająca adopcję psa, będzie mogła wziąć udział w spotkaniu z czworonogami ze schroniska, odbywającym się pod hasłem „Psyjaciel od zaraz”.

Ćwiczenia na plaży. Jak nie przytyć latem? | ESKA XD - Sportekspertka #26
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE