Były kandydat na prezydenta Białegostoku miał wypadek! Samochód uderzył w drzewo!

2021-05-03 13:35 PAZ
Volkswagen passat prawdopodobnie trafi na złom
Autor: screen: YouTube.com/Wojtek z Bombasu Volkswagen passat prawdopodobnie trafi na złom

Były kandydat na prezydenta Białegostoku, a obecnie youtuber, miał wypadek samochodowy. Auto, w którym jechały trzy osoby, uderzyło w drzewo.

O wypadku poinformowano na youtubowym kanale “Wojtek z Bombasu”, gdzie zamieszczono film pokazujący m.in. zniszczone auto. Samochód był oklejony naklejkami Biura Interwencji Obywatelskich, czyli organizacji społecznej założonej przez jednego z kandydatów w wyborach prezydenta Białegostoku w 2006 roku. “Kurier Poranny” na swojej stronie internetowej informuje, że to właśnie on kierował volkswagenem passatem. 

W niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 65 pomiędzy Dobrzyniewem Dużym a Knyszynem na Podlasiu auto wypadło z drogi, wjechało do lasu i uderzyło w drzewo. 

“Ślisko było. Naprzeciwko samochody jechały. Urwał koło. Ładnie uderzył. Dobrze, że nam się nic nie stało” - skomentował youtuber Major Suchodolski (Wojtek z Bombasu) na nagraniu wrzuconym do sieci.

Nikt nie został ranny i na miejsce nie zostały wezwane żadne służby. Samochód prawdopodobnie trafi na złom. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE