Bielsk Podlaski. Gruzin jechał przez miasto "pod prąd". W aucie sześciu nielegalnych imigrantów [ZDJĘCIA]

2021-10-19 12:32

Policjanci zatrzymali obywatela Gruzji, który jechał jedną z ulic Bielska Podlaskiego "pod prąd". Okazało się, że w aucie przewoził sześciu nielegalnych imigrantów, w tym jednego w bagażniku. Kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (18 października) rano. Wówczas bielska policja otrzymała zgłoszenie o kierowcy skody, który jedzie "pod prąd" jedną z ulic Bielska Podlaskiego. Funkcjonariusze zatrzymali osobówkę w miejscowości Augustowo. Za jej kierownicą siedział 46-letni obywatel Gruzji. 

- Okazało się, że przewozi on 6 imigrantów, którzy nielegalnie przekroczyli granicę kraju. Jeden z mężczyzn podróżował w bagażniku auta. Jak wstępnie ustalili policjanci, pasażerami skody byli obywatele Iraku. Do trzech mężczyzn funkcjonariusze wezwali medyków. Po udzieleniu im pomocy medycznej, wszyscy nielegalni imigranci zostali przekazani funkcjonariuszom Straży Granicznej - informuje bielska policja.

Kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut pomocy imigrantom w nielegalnym przekroczeniu granicy. Kierujący odpowie również za przewożenie zbyt dużej liczby osób.

Irakijczyk pędził przez miasto z prędkością 200 km/h. O mały włos nie doprowadził do tragedii

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE