Białystok dawniej i dziś. Prawdziwe perełki! Te zdjęcia musisz zobaczyć

2020-01-29 12:42

Pamiętasz te czasy? Juwenalia w amfiteatrze przy operze, autobusy jeżdżące dzisiejszym deptakiem i targowisko przy Jurowieckiej? Wybierz się już teraz w magiczną podróż do Białegostoku sprzed lat!

Kiedyś to były czasy...

Teraz też są, ale inne. Czy lepsze? Opinia zależy pewnie od tego, kogo byśmy zapytali. Nie da się jednak ukryć, że stolica województwa podlaskiego rozwija się w błyskawicznym tempie. A wraz z nim zmienia się lokalny krajobraz.

30 lat w 5 minut. Niesamowity powrót do przeszłości. Nie poznasz Białegostoku! [WIDEO]

Jak wyglądał Białystok dawniej, a jak wygląda dziś? Na przestrzeni kilkudziesięciu lat wiele miejsc w stolicy podlaskiego zmieniło się nie do poznania. Z mapy Białegostoku znikły tak charakterystyczne miejsca jak amfiteatr przy operze, stary dworzec PKS, stadion i hala Jagiellonii przy ul. Jurowieckiej czy też tętniące życiem targowisko obok nich.

Białystok dawniej i dziś. 50 magicznych archiwalnych zdjęć Białegostoku

Na Instagramie możemy znaleźć prawdziwe perełki ukazujące Białystok kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat wstecz. Archiwalne zdjęcia cyklicznie publikowane są na profilu „Bialystok dawniej i dziś”. Tym, którzy żyli w tych czasach, zakręci się łezka w oku. Ci, którzy ich nie pamiętają, mogą porównać dawny poziom życia w Białymstoku z obecnym.

Znani Podlasianie i polscy celebryci w dzieciństwie

Przedstawiamy Wam 50 magicznych fotografii z profilu „Białystok dawniej i dziś”. Więcej zdjęć znajdziecie pod tym adresem: instagram.com/bialystok_dawniej/

Czujesz tę magię? Podziel się artykułem ze swoimi znajomymi, by oni również mieli okazję w niej zasmakować!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE