Białystok Chorten Boxing Show 4. Wielkie grzmoty już we wrześniu

2020-07-29 14:47 Paweł Jakubowski
Chorten Boxing Production
Autor: Paweł Jakubowski

Na początku września w Białymstoku obędzie się gala bokserska. Organizuje ją grupa Chorten Boxing Production. Spektakularnie zapowiada się pojedynek Przemysława Gorgonia z mistrzem Afryki.

- Kontrakty podpisane i kibice zobaczą bardzo interesujący pojedynek - tak o walce wieczoru mówi organizator gali bokserskiej Dariusz Snarski, szef grupy Chorten Boxing Production

Przemysław „Smile” Gorgoń (10-6-1 5 KO) bardzo dobrze zaboksował na czerwcowej gali w Arłamowie pokonując doświadczonego Patryka Szymańskiego. Zawodnik otrzymał od promotora szanse na walkę wieczoru.

Rywalem Gorgonia będzie będzie pochodzący z Ugandy, mistrz Afryki, 35–letni Farouk Daku (21-17-1 9 KO).  Szykuje się spektakularny pojedynek, podkreśla organizator gali Dariusz Snarski

Posłuchaj: Dariusz Snarski o walce wieczoru

– Kondycyjnie wyglądam coraz lepiej, co można było zobaczyć w ostatnich pojedynkach. Będę gotowy na ciężki bój. - przyznaje Przemysław Gorgoń. 

Na gali prawdopodobnie wystąpi białostoczanin Piotr Gudel, który w 4-rundowym pojedynku zmierzy się ze swoim "odwiecznym" rywalem Krzysztofem Rogowskim.

Białostocka grupa bokserska ma również w swoich szeregach zawodników zza wschodniej granicy. Ich przyjazd na galę uzależniony jest od rozwoju epidemii.

Białystok Chorten Boxing Show 4 odbędzie się 5 września w hali lodowiska.

Według aktualnych wytycznych na wydarzenie wejdzie 340 osób. Bilety wkrótce  pojawią się na stronie www.tikecik.pl.

Tak gra 57-letni Michael Jordan!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.