36-latek z Białegostoku nie miał maseczki na ulicy. Trafi do więzienia

i

Autor: KWP Białystok 36-latek z Białegostoku nie miał maseczki na ulicy. Trafi do więzienia

Białystok: 36-letni mężczyzna nie miał maseczki na ulicy. Trafi do więzienia

2020-10-14 7:44

36-latek, który wpadł w ręce mundurowych przez niezasłonięte usta i nos, był poszukiwany przez sąd do odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Ksiądz na mszy namawia do zdejmowania maseczek

Tylko minionej doby, białostoccy policjanci zatrzymali 4 osoby poszukiwane. Pierwsza z nich wpadła w ręce kryminalnych z białostockiej komendy przed południem w jednym z mieszkań na osiedlu Bacieczki. 40-latka poszukiwana była listem gończym przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwo. Teraz najbliższe 30 dni spędzi w areszcie.

Zobacz też: Brak maseczki – w tym przypadku jest dozwolony. Nawet przy policji i bez zaświadczenia

36-latek z Białegostoku nie miał maseczki. Trafi do więzienia

Kolejna z osób została zatrzymana po 16 na osiedlu Zielone Wzgórza. Policjanci z białostockiej "drogówki" zauważyli mężczyznę, który szedł ulicą i nie miał zasłoniętych ust i nosa. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach, okazało się, że 36-latek jest osobą poszukiwaną przez sąd za znęcanie się. Mężczyzna ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

Dwóch kolejnych poszukiwanych to 23 i 32-latek, którzy po opłaceniu grzywien, uwolnili się od kary.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE