Adam Zdanowicz w Las Vegas

i

Autor: facebook.com/adam.zdanowicz.98

Rower

Białostoczanin oczarował Las Vegas. Jaki rower!

2024-04-20 19:35

Adam Zdanowicz wyróżniony na najważniejszej wystawie rowerów customowych na świecie. Białostoczanin zdobył w Las Vegas złoty medal.

Adam Zdanowicz już raz tryumfował w Las Vega na wystawie OBC CruiserCon 2019. Wówczas zdobył Mistrzostwo Świata Rowerów Customowych swoim projektem pod nazwą "Materialize".

Urzekł jury rowerem z ramą składającą się z sześcianów ze złotą powłoką.

Kolejny urzekający design

Po pięciu latach Zdanowicz poleciał do Stanów Zjednoczonych ze swoim najnowszym projektem " Pustynna Fala". I ponownie oczarował i zwyciężył.

 - Nikt jeszcze nie widział ramy przechodzącej przez koła, a na pewno nie ze stali nierdzewnej. Więcej o rowerze opowiem gdy opadną emocje - mówi szczęśliwy białostoczanin

Wizjonerzy

To niesamowite dzieło stworzył zespół Adama Zdanowicz MAD Bicycles oraz  studenci z Fundacja MAD i firma Kotniz. Dzięki wspólnej pracy powstał absolutnie niepowtarzalny projekt.

 -Wykonaliśmy kosmiczną konstrukcję - dodaje Zdanowicz,

 Partnerami tego sukcesu są Województwo Podlaskie i Miasto Białystok, które wspierają białostoczanina.

Wystawa w Las Vegas

OBC CruiserCon, to projekt, który skupia konstruktorów i zagorzałych fanów rowerów z całego świata.  Na corocznej wystawie w Las Vegas prezentowane są perełki designerów z każdego kontynentu globu.

Adam Zdanowicz

Adam Zdanowicz, to twórca rowerów customowych, którego projekty są znane na całym świecie. Tworzy indywidualne rowery, dopasowane do właścicieli.

Jednoślady zamawiali u niego m.in. Slash- gitarzysta zespołu Guns N’Roses, Zbigniew Hołdys czy Michał Szpak.

Adam Zdanowicz w Las Vegas

i

Autor: facebook.com/adam.zdanowicz.98
złoty rower

i

Autor: Podlaskie.eu