Białostocki rap wjechał do Amsterdamu! Sprawdźcie nowy klip  Jacka Blaze'a x A2PE

i

Autor: materiały prasowe Białostocki rap wjechał do Amsterdamu! Sprawdźcie nowy klip Jacka Blaze'a x A2PE

Białostocki rap wjechał do Amsterdamu! Sprawdźcie nowy klip Jacka Blaze'a x A2PE [WIDEO]

2022-04-21 15:07

Białostoccy raperzy Jack Blaze i A2PE wypuścili właśnie nowy klip do singla "Too Much". Ujęcia do kawałka zapowiadającego ich wspólny album "Bizne$" zrealizowano w Amsterdamie z okazji pewnego nietypowego święta.

Jack Blaze x A2PE – Too Much. Teledysk

Białostocki rap wjechał z buta do Amsterdamu! Raperzy Jack Blaze i A2PE właśnie wypuścili do sieci kolejny nowy klip promujący ich najnowszy wspólny album pt. „BIZNE$”. Ujęcia zrealizowano właśnie w stolicy Holandii, ponieważ inspiracją do nagrania numeru było pewne nietypowe „święto” przypadające 20 kwietnia (a więc w dniu premiery teledysku).

Jakie? Dowiecie się, słuchając numeru.

– „Too much” nagraliśmy go na wypadzie do Amsterdamu – tłumaczy nam A2PE. – Piękna przygoda, mnóstwo użytych węglowych i papierowych filtrów. Także mnóstwo emocji przy kręceniu. Bawcie się dobrze i pamiętajcie: dzień święty należy święcić! 420!

„Too much” jest kolejnym singlem promującym „BIZNE$”. Wcześniej pisaliśmy m.in. o numerze „Popyt": Jack Blaze & A2PE – Popyt. Nowe rapowe uderzenie prosto z Białegostoku! [WIDEO]

Jack Blaze & A2PE – kim są raperzy z Białegostoku?

Jack Blaze to raper i właściciel Agencji Kreatywnej Blaze Sound & Media od wielu lat związany z lokalną sceną muzyczną. Po kilkuletniej przerwie od ostatnich albumów - „Blaze/Maxim - Reszty nie trzeba” czy „Blaze/Taz - We The Future” wykonawca tworzy nowy projekt z A2PE, do którego single pojawią się jeszcze w tym roku.

Blaze realizuje nagrania w WeM Studio w Białymstoku, pomagając w rozwoju młodym wokalistom. Wraz z A2PE angażuje się w wiele lokalnych inicjatyw tj. jak Podlaska Scena Rap. Codziennością obu raperów są biznes, tworzenie muzyki i filmów. Wielu odniesień do tych i innych obszarów ich działalności spodziewać się na całym albumie "BIZNE$"..

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY