Beach Pro Tour Futures 2022 w Białymstoku już 23 czerwca. Jak będzie wyglądała rywalizacja?

i

Autor: UM Białystok/Marcin Jakowiak Beach Pro Tour Futures 2022 w Białymstoku już 23 czerwca. Jak będzie wyglądała rywalizacja?

Beach Pro Tour Futures 2022 w Białymstoku już 23 czerwca. Jak będzie wyglądała rywalizacja?

2022-06-24 7:31

W dniach 23-26 czerwca na miejskiej plaży na Dojlidach w Białymstoku odbędzie się międzynarodowy turniej siatkówki plażowej Beach Pro Tour Futures 2022. W stolicy Podlasia zagości impreza na naprawdę światowym poziomie. Kto wystąpi? Gdzie oglądać? Po ile bilety? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Turnieje Beach Pro Tour Futures w 2022 r. odbywają się w 24 lokalizacjach na całym świecie, m.in. Songkhla w Tajlandii, Gold Coast w Australii, Daegu w Korei Południowej, Subic Bay na Filipinach, Balikesir w Turcji. Większość zawodów odbywa się w Europie, w tym aż trzy w Polsce – po Białymstoku impreza zawita dwukrotnie do Warszawy (21-24 lipca i 1-4 września) oraz do Mysłowic (28-31 lipca).

ZOBACZ TEŻ:

Beach Pro Tour Futures 2022 w Białymstoku. Co to jest?

W najbliższy weekend mieszkańców Białegostoku czeka wielka światowa impreza dotycząca siatkówki plażowej. Beach Pro Tour Futures 2022 to międzynarodowe rozgrywki, które w 2022 r. zastąpiły wieloletni cykl World Tour. Rywalizacja odbywa się na trzech poziomach: Elite 16, Challenge i Future. Ich punktem kulminacyjnym będzie finał z udziałem 10 najlepszych drużyn.

Siatkówka plażowa w Białymstoku. Kto wystąpi?

Do gry na Dojlidach w Białymstoku zgłosili się sportowcy z 21 innych krajów. To siatkarze ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii, Libii, Ekwadoru, Chile, Grecji, Nowej Zelandii, Niemiec, Litwy, Finlandii, Słowacji, Hiszpanii, Holandii, Ukrainy, Izraela, Austrii, Czech, Węgier, Francji, Włoch.

Beach Pro Tour Futures 2022 w Białymstoku. Gdzie i kiedy zagrają?

Turniej Beach Pro Tour Futures 2022 odbędzie się w czwartek (23 czerwca) w Ośrodku Sportów Wodnych „Dojlidy” w Białymstoku. Całość zakończy się w niedzielę 26 czerwca.

Siatkówka plażowa w Białymstoku. Gdzie oglądać?

Rozgrywki z Białegostoku będzie można śledzić m.in. na kanale YouTube. Streamingi z każdego dnia od czwartku do soboty dostępne będą na kanale BDB TV. Następnie streamingi internetowe przeniosą się na YouTube – kanał CEV, a także na stronę Volleyball World.

Mecze o finały odbędą się w niedzielę (26 czerwca) i będą transmitowane w TVP Sport. Początek transmisji na żywo z Dojlid o godzinie 11.30.

Beach Pro Tour Futures 2022. Bilety

Organizatorzy informują, że wejście na plażę jet płatne. Do zdobycia będą jednak darmowe wejściówki. Więcej informacji TUTAJ.

Brańsk (woj. podlaskie). Mąż i ojciec podpalił dom swojej rodziny. Radosław P. (47 l.) został zatrzymany