Śmiertelny wypadek w Baciutach. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]

2021-10-15 7:50
Baciuty. Wypadek śmiertelny. Zderzenie opla z fiatem [ZDJĘCIA]
Autor: OSP Turośń Kościelna W wyniku wypadku kierowcy obu aut trafili do szpitala. Niestety, jeden z nich zmarł.

Jedna osoba zginęła w zderzeniu fiata z oplem, do którego doszło w miejscowości Baciuty w powiecie wysokomazowieckim. W wyniku wypadku kierowcy obu aut trafili do szpitala. Niestety, jeden z nich zmarł.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 14 października. Po godzinie 20 tuż przed miejscowością Baciuty w powiecie wysokomazowieckim, na drodze wojewódzkiej nr 678 zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i fiat. Siła uderzenia była na tyle duża, że z jednego z aut wypadł silnik.

Czytaj też: Klimówka. Makabryczne odkrycie. Zwłoki mężczyzny na polu

W wyniku zderzenia do szpitala trafili 41-letni kierowca opla i 60-letni kierowca fiata.

- Jeden z kierowców zmarł w wyniku odniesionych obrażeń - poinformował Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji. Chodzi o 60-latka.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej (OSP Turośń Dolna, OSP Turośń Kościelna, JRG 5 Łapy, JRG 4 Białystok), które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Były też dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz cztery radiowozy policji.

Szczegółowe okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci.

Wałcz. Dwuletni chłopiec stał na parapecie na trzecim piętrze!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE