Anioł Pański ze św. Janem Pawłem II w Suwałkach. Mieszkańcy staną w obronie papieża [PROGRAM]

i

Autor: Wikimedia commons Pomnik papieża Jana Pawła II w Suwałkach

Region

Anioł Pański ze św. Janem Pawłem II w Suwałkach. Mieszkańcy staną w obronie papieża [PROGRAM]

2023-03-30 12:45

W najbliższą niedzielę 2 kwietnia w wielu miastach w Polsce odbędą się marsze papieskie w obronie Jana Pawła II. W Suwałkach również wierni staną w obronie papieża poprzez wspólne odmówienie modlitwy Anioł Pański. Dokładną lokalizację i program wydarzenia poznacie z naszego artykułu.

Marsze papieskie w obronie Jana Pawła II

Marsz Papieski to inicjatywa Polaków, którzy wychodząc na ulicę chcą okazać swoją wdzięczność za wszystkie dzieła, jakie podczas swojego życia, ale również po śmierci, uczynił papież Jan Paweł II. Takie przemarsze właśnie 2 kwietnia 2023 przejdą w wielu miastach w Polsce. Data nie jest przypadkowa, właśnie tego dnia minie 18 lat od śmierci papieża. W województwie podlaskim taki marsz przejdzie chociażby w Białymstoku.

Anioł Pański w obronie Jana Pawła II w Suwałkach - program

W niedzielę 2 kwietnia 2023 r. w Suwałkach odbędzie się Anioł Pański ze św. Janem Pawłem II. W ten sposób suwalczanie staną w obronie polskiego papieża. Mieszkańcy Suwałk spotkają się na tym wydarzeniu pod pomnikiem św. Jana Pawła przy kościele pw. św. Aleksandra w Suwałkach. Niedzielne spotkanie jest inicjatywą środowisk patriotycznych pod patronatem posła na Sejm RP Jarosława Zielińskiego.

Program wydarzenia „Anioł Pański” z Janem Pawłem II w Suwałkach – 2 kwietnia 2023 o godz. 11:30:

  • zawiązanie wspólnoty,
  • wspólny śpiew „Barki”,
  • słowo,
  • modlitwa „Anioł Pański”,
  • złożenie kwiatów i zapalenie zniczy.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE