Andrzej z Plutycz zabrany przez policje. Co się stało? Dlaczego został zatrzymany?

2021-01-11 12:53 natu
Rolnicy Podlasie. Andrzej rozgląda się za partnerką? Zdradził swój typ kobiety
Autor: Materiały producenta Rolnicy Podlasie. Andrzej rozgląda się za partnerką? Zdradził swój typ kobiety

Rolnicy Podlasie. Andrzej z Plutycz zabrany przez policję! Cała sprawa owiana jest tajemnicą, a fani rolnika zastanawiają się, co było przyczyną jego konfliktu ze stróżami prawa. Dlaczego został zatrzymany i jakie były tego okoliczności?

Andrzej z Plutycz zabrany przez policję. Co się stało? [12.01.2020]

„Rolnicy Podlasie” to popularny reality-show emitowany przez Fokus TV. Ukazuje życie rolników z podlaskich wsi, ich ciężką pracę oraz blaski i cienie życia poza miastem. Andrzej z Plutycz oraz jego ojciec, Gienek, to zdecydowanie najpopularniejsi bohaterowie serialu. Ten pierwszy niedawno wpadł popadł w konflikt z prawem, co wyraźnie zaniepokoiło fanów.

Rolnicy Podlasie: W Plutyczach wpadli na nietypowy pomysł. Co oni tam robią?!

Co się stało? Tego dokładnie nie wie nikt. Andrzej z Plutycz zabrany przez policję został po tym, jak mundurowi odwiedzili jego gospodarstwo i ponoć kazali coś podpisać, na co się nie zgodził. Tak przynajmniej wynika z relacji jego znajomego Bogdana, innego bohatera programu „Rolnicy Podlasie”.

W jednym z wywiadów dla Podlasie24 Andrzej z Plutycz skarżył się, że mieszkańcy okolic często donoszą na niego i jego ojca na policję, a wizyty mundurowych w ich gospodarstwie nie są niczym nowym.

- Ludzie myślą, że tu jest coś ukrywane, że ja obok mam jakiś pałac - mówił w wywiadzie rolnik spod Bielska Podlaskiego. - A takiego pałacu nigdy nie było i nie będzie. Tutaj nic nie jest ukrywane.
Rolnicy Podlasie. Zwiastun odc. 8

Rolnicy Podlasie. Dlaczego Andrzeja z Plutycz zabrała policja?

- (…) do Andrzeja przyjechali, no i, to Andrzej mówił, kazali coś tam podpisać, czyli wymusić podpis. A Andrzej, jak to Andrzej, powiedział, że nic nie będzie podpisywał i zabrał się i poszedł do domu. To go dopadli, przewrócili, skuli, i by zrobili napaść na policjanta. Zamknęli na 24 godziny – stwierdził Bogdan w rozmowie z portalem i.bialystok.pl.

Po wydarzeniach z Plutycz na grupach zrzeszających fanów programu „Rolnicy Podlasie” zawrzało od plotek. Jak podaje portal rolnikinfo.pl, do Andrzeja z Bielska Podlaskiego w tym tygodniu miała przyjechać policja, skuć go kajdankami i zabrać na komisariat, z którego wyszedł po 24 godzinach. Mundurowi prawdopodobnie odwiedzili również innych rolników z Plutycz, w tym Bogdana.

Co się stało i dlaczego Andrzeja z Plutycz zabrała policja? Na razie zarówno wieś, jak i realizatorzy programu „Rolnicy Podlasie” nie zdradzają żadnych szczegółów na ten temat.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl! Zobaczymy, co da się zrobić.