Andrzej z Plutycz w końcu wziął się do roboty! Jak wyszły mu porządki podwórka? Lawina komentarzy

2023-01-27 13:18
Andrzej z Plutycz w końcu wziął się do roboty! Jak wyszły mu porządki podwórka? Lawina komentarzy
Autor: telewizja Fokus TV/screen z YT Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej Plutycz i słynne błoto na jego podwórku

Andrzej z Plutycz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wziął się za porządki własnego podwórka. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” podjęła próbę uprzątnięcia słynnego już na cały kraj błota. Niestety Andrzejowi Onopiukowi nie udało się zrealizować zadania i rolnik kolejny raz poprosił o pomoc swoich fanów. Ci natomiast zaczęli lawinowo komentować film.

Andrzej z Plutycz – błoto na podwórku

Z problemem błota na podwórku Gienek i Andrzej z Plutycz mierzą się od wielu lat. Gdy jest sucho to sytuacja jest w miarę stabilna, ale kiedy przychodzą pierwsze jesienne deszcze, przed domem Gienka i Andrzeja robi się istne bajoro. Wówczas bez kaloszy na nogach lub auta z napędem na cztery koła lepiej nie wchodzić lub wjeżdżać na podwórko. Lata mijają, rolnicy są gwiazdami serialu „Rolnicy. Podlasie”, a problem cały czas istnieje.

Błoto na podwórku w Plutyczach. Andrzej Onopiuk prosi o pomoc

Andrzej z Plutycz już w materiale z poprzedniego tygodnia na kanale Gienek i Andrzej Plutycze prosił zaprzyjaźnione firmy o pomoc w uprzątnięciu problemu błota na podwórku. Pomimo tego, że fani gwiazdy serialu „Rolnicy. Podlasie” skrytykowali mężczyznę w komentarzach, gospodarz w ostatnim filmie ponowił apel. Wcześniej jednak spróbował własnym sprzętem uporać się z błotem. Niestety z marnym skutkiem.

Fanie Andrzeja z Plutycz bardzo żywo komentowali poczynania rolnika. W momencie publikacji tego tekstu opinii było 739. Poniżej wybraliśmy te najciekawsze:

Po jego wyrównywaniu więcej błota zrobił ,ciągnikiem dobrze rozjeżdził

Andrzej myśli że dzięki temu filmowi ktoś się zlituje i zrobi mu podwórko za darmo

Andrzeju kultywator z wałkiem zrobi robotę . Wałek blokujesz i ładnie równasz

Andrzejowi chyba zaczyna się nudzić tej zimy

Ile lat ma Andrzej z Plutycz?

Andrzej Onopiuk z Plutycz pod koniec listopada skończył 40 lat. Na poniższych zdjęciach zobaczycie, jak zmieniał się przez ostatnie lata.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE