5-letnia dziewczynka wypadła z okna w Suwałkach. Matce grozi nawet 3 lat więzienia

i

Autor: Podlaska Policja 5-letnia dziewczynka wypadła z okna w Suwałkach. Matce grozi nawet 3 lat więzienia

5-letnia dziewczynka wypadła z okna w Suwałkach. Matce grozi nawet 3 lat więzienia

2023-03-20 16:06

5-letnia dziewczynka pod nieobecność matki wypadła w niedzielę z okna pierwszego piętra bloku w centrum Suwałk. Dziecku nic się nie stało, ale matka może odpowiedzieć za narażenie córki na bezpośrednie zagrożenie utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

O krok od tragedii w Suwałkach

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 18.30. Z pierwszego piętra bloku przy ul. Emilii Plater w Suwałkach wypadła z okna 5-letnia dziewczynka. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Zostało jednak przewiezione do szpitala na badania.

Matce grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci ustalili, że dziewczynka była sama w mieszkaniu i miała oglądać bajkę. Matka zamknęła drzwi na klucz i na chwilę wyszła. Dziecko zostało same. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w kierunku narażenia na bezpośrednie zagrożenie utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kobieta była trzeźwa. Według polskiego kodeksu karnego grozi jej nawet 3 lata więzienia.

Suwałki. Mężczyzna szedł środkiem jezdni. Wcześniej zrobił coś głupiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE