12-latka postanowiła wyprowadzać psy, aby nazbierać na kolonie. Jej historia obiegła całą Polskę!

i

Autor: pixabay.com pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

12-latka z Białegostoku postanowiła wyprowadzać psy, aby nazbierać na kolonie. Jej historia obiegła całą Polskę!

2023-02-02 20:52

12-letnia dziewczynka z okolic Białegostoku miała marzenie wyjechać na wakacyjne kolonie. W celu zarobienia pieniędzy na wyjazd postanowiła wyprowadzać psy innych ludzi. Jej ogłoszenie szybko trafiło do sieci, a o 12-letniej dziewczynce usłyszano nawet w górach!

Historia 12-letniej dziewczynki z okolic Białegostoku to przykład niezwykłej determinacji, ale również wielkiej miłości do zwierząt. Dziecko nigdy w swoim życiu nie miało okazji być na koloniach w górach, dlatego postanowiło działać i przyśpieszyć realizację marzeń. Dziewczynka zdecydowała się wyprowadzać psy, aby móc zarobić na wakacyjny wyjazd. Jak widać na poniższym zdjęciu, 12-latka przedstawiła swoją ofertę i zadeklarowała, że część pieniędzy odda do schroniska.

12-letnia dziewczynka z okolic Białegostoku sławna w całej Polsce

O pięknej inicjatywie 12-latki szybko dowiedzieli się internauci, zadzwonili do jej mamy pod wskazany telefon kontaktowy, potwierdzili, że nie jest to głupi żart i postanowili działać. Konkretnie utworzyli zbiórkę na portalu zrzutka.pl, gdzie zaznaczyli, że całą potrzebną kwotę 2500 zł przekażą dziewczynce z okolic Białegostoku, a resztę dla Stowarzyszenia Zakątek Weteranów. W momencie publikacji tego artykułu (2.02.2023 r.) na koncie zbiórki było blisko 5000 zł!

A o pięknym geście 12-letniej dziewczynki usłyszała cała Polska. Powyższy post został udostępniony 1,2 razy i uzyskał 41 komentarzy. Zamieszczamy również link do zbiórki.

QUIZ: Podlaska gwara. Ile słów odgadniesz?

Pytanie 1 z 12
Apiać - co to znaczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE