WORD wznawia zapisy

2020-05-15 22:22 Katarzyna Graboń
WORD wznawia zapisy na egzaminy
Autor: FB WORD Bielsko-Biała

Można już zapisywać się na kursy i szkolenia, ale tylko te teoretyczne

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wznawia zapisy na egzaminy teoretyczne oraz szkolenia i kursy. Można już zapisywać się na kursy i szkolenia, ale tylko te teoretyczne.
- Wznawiamy działalność, ale ostrożnie i odpowiedzialnie - przyznaje Łukasz Drob - dyrektor ośrodka. - Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną w regionie, bardzo ostrożnie podchodzimy do wznawiania swojej działalności. Dlatego w pierwszym etapie wznowiliśmy zapisy na egzaminy teoretyczne i szkolenia, z których część będzie w nowej formie - zaznacza.
Teraz na teren WORD-u wstęp mają jedynie osoby, które mają egzamin zaplanowany na dany dzień i konkretną godzinę. Ośrodek egzaminacyjny zapewnia środki dezynfekujące, ale przystępujący do egzaminu muszą być wyposażony w maseczkę oraz rękawiczki. Każdy zdający musi także podpisać oświadczenie o stanie zdrowia. Dodatkowo, przed przystąpieniem do egzaminu osoba egzaminowana będzie mieć mierzoną temperaturę - dodaje dyrektor.
W okresie, kiedy obowiązują ograniczenia ośrodek jest czynny od 7.00 do 15.00.
W kolejnych etapach zostaną w pierwszej kolejności wznowione egzaminy na kategorie motocyklowe oraz w późniejszym czasie kategorie D, C oraz C+E. Na końcu ośrodek uruchomi egzaminy na kategorię B.
Jak zapowiada dyrektor - bielski WORD będzie czynny przez wszystkie soboty maja oraz trzy soboty czerwca.
Z dokładnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w bielskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego można zapoznać się na stronie internetowej ośrodka. Warto pamiętać, że na razie nie ma możliwości zdawania egzaminów praktycznych.