WORD wznawia zapisy

2020-05-15 22:22
WORD wznawia zapisy na egzaminy
Autor: FB WORD Bielsko-Biała

Można już zapisywać się na kursy i szkolenia, ale tylko te teoretyczne

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wznawia zapisy na egzaminy teoretyczne oraz szkolenia i kursy. Można już zapisywać się na kursy i szkolenia, ale tylko te teoretyczne.
- Wznawiamy działalność, ale ostrożnie i odpowiedzialnie - przyznaje Łukasz Drob - dyrektor ośrodka. - Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną w regionie, bardzo ostrożnie podchodzimy do wznawiania swojej działalności. Dlatego w pierwszym etapie wznowiliśmy zapisy na egzaminy teoretyczne i szkolenia, z których część będzie w nowej formie - zaznacza.
Teraz na teren WORD-u wstęp mają jedynie osoby, które mają egzamin zaplanowany na dany dzień i konkretną godzinę. Ośrodek egzaminacyjny zapewnia środki dezynfekujące, ale przystępujący do egzaminu muszą być wyposażony w maseczkę oraz rękawiczki. Każdy zdający musi także podpisać oświadczenie o stanie zdrowia. Dodatkowo, przed przystąpieniem do egzaminu osoba egzaminowana będzie mieć mierzoną temperaturę - dodaje dyrektor.
W okresie, kiedy obowiązują ograniczenia ośrodek jest czynny od 7.00 do 15.00.
W kolejnych etapach zostaną w pierwszej kolejności wznowione egzaminy na kategorie motocyklowe oraz w późniejszym czasie kategorie D, C oraz C+E. Na końcu ośrodek uruchomi egzaminy na kategorię B.
Jak zapowiada dyrektor - bielski WORD będzie czynny przez wszystkie soboty maja oraz trzy soboty czerwca.
Z dokładnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w bielskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego można zapoznać się na stronie internetowej ośrodka. Warto pamiętać, że na razie nie ma możliwości zdawania egzaminów praktycznych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE